Дружина Януковича прийшла на балет в атласних штанях і жабо

3 жовтня 2011, 11:24

Дружина президента Людмила Янукович все частіше стала з'являтися на людях. Під час виходів у світ жіночка залюбки демонструє свої обновки.

Щоправда, цього разу обійшлося без діамантового годинника за більш ніж 40 тисяч доларів. Натомість перша леді покрасувалася у жабо та атласному костюмі.

Днями Донецьк перетворився на столицю світового балету. Там стартував престижний міжнародний фестиваль "Зірки світового балету".

На свято завітала й дружина Януковича, яка, як відомо, є неабиякою фанаткою балету.


До Донецького театру опери та балету перша леді традиційно приїхала у чорному мінівені "Тойота Одисей" в оточенні особистих охоронців, пише "Сегодня".

Людмила Янукович під атласний костюм підібрала сумочку в тон

Вбрання для заходу Людмила Янукович обрала у прямому сенсі "блискуче": світло-блакитний атласний піджак та брюки. Під костюм жінка вдягла блузку із жабо.

Нагадаємо, перша леді вже "вигулювала" схоже грайливе жабо у лютому 2010-го року на інавгурацію свого чоловіка.

Ще однією зіркою епатажу того вечора стала російська балерина Анастасія Волочкова.

Так, любителька повалятися на пляжі голяка, приїхала з аеропорту не на лімузині, а на бронетранспортері. Такий незвичайний транспорт Волочковій підігнав директор фестивалю Вадим Пісарєв.

Волочкову покатали на БТРі

"Хотів здивувати Анастасію чимось оригінальним, щоб у неї був хороший настрій. БТР взяв у свого друга. Наступного разу зустрінемо її на білому коні. Вона дуже любить коней", - заявив він.

Фестиваль балету триватиме у Донецьку ще тиждень. На сцені театру опери та балету чекають на видатних артистів - Ільзу Лієпу та Миколу Ціскарідзе.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів