Седокова покинула новонароджену доньку заради кар'єри

11 жовтня 2011, 16:42

Співачка та актриса Ганна Седокова залишила свою 2-місячну доньку Моніку в Лос-Анджелесі, а сама чкурнула у Москву на заробітки.

Друга донька екс-"ВІА-Гри" з'явилася на світ наприкінці липня в одній з клінік Лос-Анджелеса. Та вже зараз маленька Моніка може відчути усі «переваги» зіркової матусі. Адже дівчинка не бачила маму фактично три тижні.

Про те, заради чого вона залишила дитину та про незадоволення своєю формою Седокова розповіла Катерині Осадчій у "Світському житті".

Наразі співачка знову перекваліфікувалася у телеведучі — Аня веде шоу про моду на одному з російських телеканалів. Саме заради того, аби «посвітити обличчям» на ТБ, артистка й поїхала з Лос-Анджелесу до Москви, залишивши дітей на нянь на бабусь.


Тож, схоже, наразі друга донька Седокової навряд чи перебуває на грудному вигодовуванні. Хоча на запитання телеведучої, невже вона на усі ці три тижні поки перебуває не з донькою, запасла грудного молока, Аня відрізала:

"Це такі особисті питання, це питання сімейні, я ніколи не відповідатиму на них".

Однак за зізнанням Седокової, час від часу її гризе думка: а чи не зарано вона так надовго покинула новонароджену дитину?

"Кожного вечора я засинаю з цією думкою, мабуть зарано, мабуть не треба було... Мабуть щось... Але потім коли поговорю з ними по скайпу, а вони мені кажуть: "Матуся, ми дуже щасливі, все добре", - зауважила артистка.

Тож жалкувати про те, що втратила, наприклад, першу посмішку Моніки, Ганна навряд чи буде.

"Вона мені вже давно усміхнулася. Вперше вона посміхнулася ще коли їй не було місяця, коли я їй співала", - пояснила співачка.

Свою першу дитину - доньку Аліну від футболіста Анатолія Белькевича - Аня ростила коли була ще зовсім юною. Та, як правило, з другою дитиною мами стають більш зацикленими не на роботі, а на сім'ї. Однак на співачку це правило, схоже, не розповсюдилося.

"Я народжувала дітей в абсолютно різних ситуаціях. Першого разу я була молода та недосвідчена, в мене не було надійного тилу. Зараз в мене велика міцна родина. Зараз цілодобово, і днем і вночі, весь час з малечею дві бабусі. Я стала набагато досвідченішою. Я вважаю, жінка має бути реалізованою сама по собі", - заявила Седокова.

Нагадаємо, нещодавно 28-річна Аня образилася, що її назвали товстою. Жіночка обурено заявила, що взагалі то заради відновлення своєї фігури по кілька годин на день проводила у залі.

Та у коментарі Осадчій Седокова визнає, що її тіло ще не повернулося у форму:

"Я ще не повернулась (у форму), тому що я дивлюсь кліп "Ревнощі" та думаю: боже, яка я худа! Ти знаєш, я ніколи не думала, що я так виглядаю, до того, як я завагітніла. Тому що мені здавалося, що в мене і тут щось зайве, і тут, як кожній жінці. Тому зараз я переглядаю відео і думаю, нічого собі, як я круто виглядала".

"Я не стала ще такою, я не повернулася, в мене звичайна вага близько 60-ти кг, зараз я 61 важу. Але якщо я не повернусь, я не переживаю", - додала Аня.

Фото з Facebook Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів