Лобода з Бадоєвим вигадали нову расу людей з еротикою

12 жовтня 2011, 11:24

Співачка Світлана Лобода показала кілька кадрів зі свого скандального відео. Нагадаємо, у серпні під час зйомок кліпу артистки "На Свете" на людину напав лев.

Цього разу Лобода і режисер Алан Бадоєв вирішили створити нову расу людей. За сюжетом кліпу, ця нова раса "здатна привнести в холодний мегаполіс джерело життя і світла".

Лобода вирішила стати представницею нової раси
На фото прес-служби Свєта з'являється у вбранні, в якому світилася вже кілька разів. Як наголошують у Лободи, костюм - новенький, і зшито його було спеціально для згаданої пісні

Виробляли життя і світло Свєта з Аланом танцями під дощем. Адже у день зйомок з п‘ятої ранку не вщухала злива.

"Це ж саме те, що нам треба! Яке небо! Яка картина!" - гукнула за легендою Свєта і пішла зніматися.


Постановником нового кліпу Лободи став її цивільний чоловік Андрій Цар
Зйомками керував кліпмейкер Алан Бадоєв з щетиною на грудях

Зйомки тривали кілька днів поспіль одночасно на двох локаціях. Хореографічну постановку знімали у центрі Києва, коло однієї з центральних міських станцій метро. Вихід з неї був перекритий, що стало причиною заторів і натовпу.

Як повідомляв ТаблоID, у зйомках були задіяні спеціально привезені дикі тварини. Зокрема, лев на якусь мить вивільнився з клітки і встиг цапнути піарницю Лободи за руку.

Свєта вкотре роздяглася до трусів. Щоправда, для відео співачка обрала фасон відмінний від улюблених "трусиків" Тіни Кароль

Фото агентства Secret Service

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів