Сумська виступає за оголення власної доньки

2 листопада 2011, 17:14

Акторка Ольга Сумська не дозволила своїй дочці Тоні жити у гуртожитку. Водночас тусовщиця зовсім не проти того, щоб її мала знялася оголеною.

Як відомо, віднедавна дочка Сумської Антоніна Паперна стала студенткою театрального Щукінського училища у Москві.

За словами Сумської, в її доньки у Москві нема часу шукати собі чоловіка. Мовляв, навчання у Тоні Паперної - на першому місці, пише "E-Motion".

Втім, жінка не відкидала, що у "Віце-міс Україна-Всесвіт-2009" вже з‘явилися московські залицяльники, "тому київські поки що відпочивають".


Дочка Сумської у Москві не встигає шукати собі мена

Також актриса визнала, що своїй доні-студентці допомагає матеріально.

"Звісно. У Москві жити недешево, тому забезпечення дочки лежить зараз на моїх плечах", - ствердно сказала Ольга.

Зокрема Сумська орендує дочці квартиру.

"Так, орендую. У гуртожитку я їй не дозволила жити. Та й вона не в захваті, коли в одній кімнаті живе 4 або 5 дівчат. Це витримає не кожен", - пояснила тусовщиця.

Ольга не дозволила доні жити у гуртожитку і винайняла квартиру

Навчання дочки у Росії обходиться Сумській не дешево.

"Близько 10 000 доларів на рік, і це лише на навчання у Щукінському училищі. Але я хочу сказати, що це недорого, якщо порівнювати навчання в престижних університетах Москви та Києва. Єдиний мінус - це те, що там все значно дорожче, ніж у нас. Наприклад, на квартиру в місяць іде не менше $1000, плюс витрати на харчування", - побідкалася Ольга.

І хоча сама Тоня наразі, як каже її мати, бігає по кастингах, вона поки не хоче пропускати заняття.

"...Адже там дуже суворі викладачі, і вона хоче себе добре зарекомендувати. Більше того, їм одразу сказали, що якщо вони вирішать зніматися в серіалах, то можуть відразу ж забирати документи", - зауважила Сумська.

Тільки за навчання Тоні її мама платить близько 10 000 доларів на рік

Цікаво, що, якщо вірити актрисі, при цьому студентам Щукінського училища можна спокійно зніматися для журналів - мовляв, "вітається".

Окрім того, як заявила Сумська, вона не буде заперечувати, якщо її дочка зніметься голою для чоловічого журналу.

"Звісно, ні. Я тільки за! Я їй говорила, де відчиняються двері - туди й заходь. Це ж шоу-бізнес, і вона сама обрала цю спеціальність. Скромність - це перший крок до невідомості. Тому потрібно досягати успіху професійно, благородно, зубато і з усвідомленням своєї справи. Тут нічого не поробиш - так влаштований світ", - впевнена акторка.

Сумська: Я тільки за голу Тоню!

При цьому Сумську, за її словами, не буде ображати те, що люди можуть засуджувати Тоню за відверті знімки.

"Не буде. Якщо вона буде красиво оголюватися. До того ж, її мама теж оголювалася в кіно. Тому якщо це потрібно буде для ролі, я не буду заперечувати. Вона в мене красуня, і я хочу, щоб вона не втратила цей час, а використовувала його", - пояснила жінка.

Фото "E-Motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів