Вітчим Руслани був на 22 роки молодший за її маму. ВІДЕО

9 листопада 2011, 17:18

Мама співачки Руслани Ніна Аркадіївна розповіла, як та малою співала на горщику. А "другий татко" зірки був на 22 роки молодшим за її маму.

Руслана Лижичко із ненькою поговорили із "ТСН-особливе".

Виявляється, мати Руслани заради доньки відмовилася від власного особистого життя.

"Мама відмовилась від своєї кар'єри, мама відмовилась абсолютно від особистого життя. Вони розлучилися з моїм татом, коли мені було 7 рочків. Але мама нікого не хотіла додому пускати і сказала: "Моя дівчинка чужого дяді в квартирі не буде бачити", - розповіла Руслана Лижичко.


Батьки Руслани розлучилися, коли їй було 7 років

Врешті, собою мати зірки зайнялася лише тоді, коли дочка й собі життя влаштувала.

Так, Ніна Аркадіївна вийшла заміж вдруге. Що цікаво, її обранець Сергій був на 22 роки молодший: мамі Руслани було 45, а її нареченому - 23.

"Я Серьожу привожу, а у нього аж рука спітніла. Я кажу: "Руслана, познайомся це Сергій, я за нього виходжу заміж". Руслана: "Добре, прекрасно...", - переповіла Ніна Аркадіївна реакцію дочки.

Разом мати Лижичко та її вітчим прожили 15 років. А півроку тому Ніна Аркадіївна стала удовою. Тепер усе її життя знову пов'язане лише з Русланою. Так, жінка працює у рекламно-продюсерському агентстві, яке належить її доньці.

Мама Руслани, Ніна Аркадіївна вийшла заміж вдруге у 45. Її коханому Сергію тоді було 23

Дочка з мамою щодня спілкуються по телефону, а інколи Ніна Аркадіївна приїздить до Києва і готує Руслані та її чоловіку Олександру Ксенофонтову улюблені домашні страви.

"Вона всеядна, і Саша всеядний. Що не приготую: супчик овочевий, борщик, печіночку і кашки. А котлетки просто обожнюють. Я їм роблю парові котлетки", - розповіла пані Ніна.

Між іншим, за словами зіркової мами, Руслана у дитинстві "сиділа на горшочку і співала: "Травы, травы, травы не успели...".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри з відео "ТСН-особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів