Сумська: Якби я була чоловіком - відірвалась би на повну катушку

18 листопада 2011, 11:55

Акторка Ольга Сумська дала волю уяві і припустила, що було би, якби вона народилася чоловіком. Резюме: Сумська б попрактикувала полігамність, пізніше одружилася б і пішла б у політику.

Про це пише "Gazeta.ua".

Як каже Ольга Сумська, якби вона була чоловіком, то пішла би в політику.

"Цього мені не вдалося зробити будучи жінкою. Це дійсно не просто. Треба приймати чоловічі правила гри. Вони режисери, продюсери, генеральні директори й олігархи нашого світу. Інколи поводяться жорстоко", - каже акторка.


"Керувала би по-жіночому, додала політиці сердечності. Жінка створена так, що їй до всього є діло, за все серце болить. Якби у політиці було більше жінок, гідно зажили би", - впевнена вона.

Була б Сумська чоловіком, пішла б у політику

Також, якби Сумська стала чоловіком, вона б, за її словами, "відірвалась би на повну катушку".

"Взагалі хочеться відчути цю чоловічу полігамність, про яку всі говорять. За день чоловік може звернути увагу мінімум на двох жінок як на сексуальний об'єкт. Як жінка - я однолюб, постійно з сім'єю", - пояснює Ольга.

"Тому, якби я була чоловіком - відірвалась би на повну катушку. Але міру знала би. Не так, що аж очі розбігалися б на вулиці й одразу до всіх тягнуло", - зізналася Сумська.

За словами акторки, якби вона мала змогу, то одружилася б не раніше 25-30, а то й 35 років. Також жінка запевнила. що вона - домувальник.

"Якби я була чоловіком - відірвалась би на повну катушку"

"Часто лінь кудись вириватися, але інколи приємно. Тому надолужила би втрачене й погуляла на вечірках. Одружилася б не раніше 25-30, а то й 35. Шалене перше кохання, яке вдається зберегти протягом життя – таке буває дуже рідко. Хоча, маю друзів, які разом з дитячого садочка. Кажуть, що їм і цих років мало. Хотіли іще раніше зустрітися. Але це виключення", - впевнена Ольга.

За разом, Сумська поділилася й особистим досвідом.

"Ми росли в радянські часи й виходили заміж по коханню. На вміст гаманця уваги не звертали. Мій другий чоловік забрав мене з сім'ї й повів навіть не на зйомну квартиру, а до свекрухи. Так і жили. І це жахливо. Зараз все інакше", - каже акторка.

Борисюк свого часу потягнув Сумську жbти зі свекрухою

А ще, як вважає Сумська, чоловік має одружуватися тільки тоді, коли зможе забезпечувати свою сім'ю.

"Жінка має виходити заміж за чоловіка, який може хоч якось протримати родину. Точно була би лідером і ніколи не погодилась на роль альфонса", - наголошує "Роксолана".

Фото "Медіаняні" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів