"Міс Україна-Всесвіт" Стефанко у гіпсі мріє про підбори

21 грудня 2011, 17:15

"Міс Україна-Всесвіт-2011" Олеся Стефанко ледь не розбилася при падінні повітряної кулі, і вже думає про підбори. Дівчина має повністю стати на ноги за три місяці.

Про це Олеся розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Нагадаємо, днями Стефанко отримала подвійний перелом правої ноги. Нещасний випадок спіткав міску під час падіння повітряної кулі з нею на борту.

Дівчина, яку одразу госпіталізували, вже почувається добре.


"Настрій насправді дуже граний, тому що вже є передчуття, що я поїду додому, що мене випишуть. Намагаюся триматися оптимістично, щоб швидше забути про цей випадок і реабілітуватися. Оце найголовніша задача переді мною зараз - це стати на ноги", - каже Стефанко.

Стефанко одужує після падіння з повітряною кулею

Студентка Ківалова припускає, що у нещасному випадку винні "чудасії природи"

"Був дуже сильний удар, І, може, я якось зневажила заходами безпеки, бо не встигла зорієнтуватися..," - додала Стефанко, аналізуючи причини пригоди.

За словами дівчини, лікарі прогнозують, що вже за три місяці вона зможе ходити на підборах.

"Лікар каже, що я зможу встати на ногу і перенести вагу на дві ноги через місяць і лише за два місяці зможу ходити... трішки. А через три місяці зможу одягати каблуки", - потішилася Олеся.

"Міс Україна-Всесвіт-2011" за три місяці ходитиме на підборах

Щойно її випишуть з лікарні, міска планує гайнути до рідні - на свята і погостювати.

"Їду звісно до батьків, тому що потрібні турбота і ласка. Вони мене вже дуже сильно чекають, бо я вже дуже давно була вдома, а надто що, якщо я приїжджаю, то приїжджаю на кілька днів. А так приїду на цілі два місяці. Звісно, їм дуже неприємно через цей інцидент..," - каже Стефанко.

Олеся також зізналася, що сама сильно хотіла політати на повітряній кулі. Втім, відтепер такі польоти не для неї.

"Натомість тепер можу сказати точно, що повітряні кулі, ковзани, лижі... - це вже для мене все, заборонено", - резюмувала вона.

Олеся вирішила: повітряні кулі, ковзани, лижі для неї - зась

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів