Мейхер: Для мене вагітність була несподіванкою

5 січня 2012, 12:05

Вже двічі колишня солістка "ВІА Гри" Надія Мейхер зараз перебуває на шостому місяці вагітності. Співачка стверджує, що вагітність стала для неї сюрпризом, а кого вона народить – нікому не розповість.

Про це 29-річна зірка розповіла в інтерв'ю журналу "Viva! Украина".

"Мій нинішній стан - настільки інтимна річ... Така радість несподівана... Я вважаю, що можу собі дозволити залишити щось і для себе", - пояснила своє небажання спекулювати на цій темі Мейхер.

 Мейхер вже на шостому місяці вагітності

Судячи зі слів співачки, друга вагітність стала для неї несподіванкою.

"Я такі речі не планую. Якщо це трапляється, значить, так має бути, радіти треба. Тим більше, коли дитина - плід взаємних почуттів, це подвійне щастя", - впевнена Надя.

"Я жодного підґрунтя не готувала, для мене вагітність була несподіванкою. Звичайно ж, були плани на майбутнє, я ще хотіла на якийсь час затриматися у групі. Але вийшло, що зародження нового життя наблизило мій вихід з" ВІА Гри ", - додала вона.

 Надя про вагітність: "Я такі речі не планую"

І хоча Мейхер вже знає стать своєї другої дитини, громадськості вона цю інформацію розголошувати поки не збирається.

"Не скажу!" – наполягає брюнетка.

Ймовірно, Надя затамувала образу на представників допитливих ЗМІ. Адже відтоді, як усі дізналися про те, що співачка вагітна, її мало не переслідують.

"Нещодавно ми йшли з футболу - я, Ігор і Міша. Якась знімальна група перегородила нам дорогу, вмикають камеру і мало не вимагають, щоб ми дали коментар з приводу моєї вагітності. Ну, як так можна?!" - обурюється зірка.

Співачка образилася на ЗМІ?

"Звідки вони знають, як я переживаю цей стан, як почуваюся і морально, і фізично? Адже жінці у такому положенні передусім потрібен психологічний комфорт, мінімум нервозності. А тут за тобою з камерою полюють..," - скаржиться Мейхер.

Нагадаємо, у Надії вже є 9-річний син Ігор від попередніх стосунків. А ось другу дитину вона народить вже від іншого чоловіка.

 Мейхер зі своїм старшим сином Ігорем

В даний момент Мейхер перебуває у цивільному шлюбі з пітерським бізнесменом Михайлом Уржумцевим. Пару неодноразово бачили разом, але от чутки про офіційну реєстрацію їхнього шлюбу поки нібито не справдилися.

Обкладинка "Viva! Украина", фото "Viva! Украина" з сайту Live Story, ФОТО "Комсомльской правды", а також фото kinopoisk.ru з сайту lady.tochka.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів