Монро у день народження чаклує над фаршмаком

13 січня 2012, 13:54

У п‘ятницю 13-го травесті-діві Монро виповнилося 34 роки.

"Мені стукнуло... та яка різниця! Починаючи з цього дня я припиняю згадувати свій вік. З ДН, мила Монрітто) Ти заслужила на торт і свічки)" - написала на своїй сторінці у мережі Twitter Монро в ніч на п‘ятницю.

 Монро не хоче зізнаватися, що їй стукнуло 34

Окрім того, у соцмережі Вконтакте тієї ж ночі травесті згадала про свою гендерну приналежність і життєвий шлях. Так, Монро написала сама собі листа:

"Нафарбувала нігті, і допоки сохне лак, встигну написати лист одній особі, яку народила на світ Єлена-прекрасна рівно... втім, яка вже різниця скільки років тому!

Особа росла сором'язливою, скромною дитиною, яка слухалася батьків, добре вчилася, рідко висловлювала свою думку, але у її душі з кожним роком дорослішання набухав і розростався потужний протест проти загальноприйнятих стандартів, проти сірої буденності, проти несправедливості існуючої системи!

У ніч перед днем народження травесті згадалося, ким вона була і ким стала

В результаті дитина виросла на 1м 76 см, перефарбувала волосся у блонд кольору шампань, вищипала брови чаєчкою і заявила на всю країну, що "відтепер кличте мене - травесті-дівою Монро!"

Природно, такий сміливий вчинок не залишив байдужою громадськість, більшість обурилася: "Хто це?", "Звідки вилізло?" ну і так далі, а найбільш уважні, чуйні та проникливі відчули, підтримали і звели у кумири, що є найдорожчим подарунком у день її народження!

Бережи себе, Монро, Монрітта, Маруся, адже в... роки життя тільки починається".

 Монро запам'яталося, як про неї казали: "Звідки вилізло?"

Наприкінці цього нічного листа Монро дописала:

"Чудова традиція у день свого народження дарувати подарунки. Четверта за ліком пісня, присвячується справді внутрішньо вільним людям, які перебувають у пошуку свого шляху, які не ховаються за фальшивими масками і сміливо рухаються уперед!"

Після цих слів Монро презентувала композицію у власному виконанні під назвою "Гимн свободных".

Монро також похвалилася своїм "найбільш вдалим" фото

Якщо повернутися до Твіттера травесті, стає зрозумілим, що цього дня у Монро намічається вечірка.

"Що робить іменинниця - фаршмак) хоча і не єврейка))" - обмовилася травесті у соцмережі.

Втім, турбуватися про здоров‘я Монро після гучної гулянки не варто. Хто-хто, а травесті знає щонайменше з десяток рецептів в дусі "як позбутися похмільного синдрому". Зокрема, травесті вболіває за натуральний і давній метод - розсольчик.

Фото зі сторінки Монро у Вконтакте, зокрема фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів