Порошенки відпочили у М'янмі та Камбоджі

24 січня 2012, 16:57

На зимових канікулах родина шоколадного Петра Порошенка відпочила в Азії.

Колишній міністр закордонних справ, його дружина Марина, двійко синів і двійко дочок відвідали колишню Бірму та Камбоджу.

Про це Порошенко розповів у соціальній мережі Facebook.

"Відвідав з родиною М'янму (Бірма) та Камбоджу. Був щиро вражений відвертістю та щирістю людей, їх дбайливістю до близьких", - написав бізнесмен на своїй сторінці.


Також Порошенко поділився своїми спостереженнями про територію колишньої Бірми.

"Цього року М'янму очікують демократичні перетворення. Вперше за останні 50 років країну відвідав Міністр закордонних справ Великобританії та Держсекретар США. За оцінками міжнародних експертів опозиція має шанс перемогти на найближчих парламентських виборах", - дописав він.

А у відповідь на запитання одного зі своїх дописувачів, політтехнолога Гайдая, як там у них із політтехнологами, Порошенко віджартувався:

"Сергій Гайдай (радий тебе чути), з політтехнологами добре, але отримують вони там, як всі (2-3 $ в день) тому черг з них немає:):)".

У Камбоджі Порошенки відвідали славетне місто Сім Ріп - так звані ворота до Ангкору, духовного і культурного центру країни. Як відомо, Ангкор - грандіозний комплекс храмів, палаців, водосховищ і каналів, зведений у 12-13-му століттях.

Порошенки всією родиною відпочили в Азії
У Камбоджі Порошенки відвідали славетне місто Сім Ріп - так звані ворота до Ангкору, духовного і культурного центру країни

Коментуючи фото з відпочинку, розміщене у Фейсбуку, Порошенко написав:

"...Це правда Сім Ріп і, напевно бруд можна знайти в будь-якій країні, але я побачив древні, величні й одні з найгарніших досягнень цивілізації, що зупинилася у своєму розвитку майже тисячу років тому, після навали монголів, і, можливо, зараз переживає друге народження!"

А найбільше під час такої далекої поїздки шоколадного барона з України вразили люди.

"...Щиро, найбільше вразили відкриті, доброзичливі, в умовах відсутності електрики, чистої води, телефону (не кажучи про мобільний зв'язок та інтернет), готові розділити останню миску рису з першим перехожим або монахом. Вони здаються набагато ближчими до Бога і щастя. Це вражає!" - зізнався Порошенко.

А ще Порошенки зробили фотопривітання зі святами

Фото з Facebook Петра Порошенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів