Ірена Карпа зазвичай кидала бойфрендів першою

13 лютого 2012, 16:37

Письменниця і співачка Ірена Карпа, яка нещодавно пропонувала політикам облизати президента Януковича, пішла на відвертість. Лідерка гурту "Qarpa" розповіла, що 99% своїх стосунків із чоловіками припиняла сама.

"Хлопчик, який на велосипеді возив мене з музичної школи, хіба кинув мене та ще декілька. Для мене це розкіш, бо коли від тебе йдуть, для творчості це набагато продуктивніше, ніж коли ти така вся мача. Я від таких переживань цілий альбом написала - "Інжир", дєвочки дуже люблять його", - каже Карпа "Gazeta.ua".

При цьому, за словами Ірени, пропонувати чоловікові залишитися друзями після розриву малоефективно.

"Давай залишимося друзями" і всяке таке - повна фігня говорити. Скільки я не намагаюся дружити після розставання, одне й те ж постійно: "ти така-сяка, зрадила мене і кинула, зрадила і кинула", - пояснює співачка.


Ірена Карпа: Коли від тебе йдуть, для творчості це набагато продуктивніше

Між тим, Карпі досі згадується її кількарічний роман із фінським парубком.

"Мала дуже красиві стосунки на відстані - 6 років зустрічалася з фіном. Це був перший чоловік, від якого хотіла мати дітей. А він був категорично проти", - пригадує Ірена, яка нині заміжня і виховує двох доньок.

При цьому, як визнає Карпа, свою роль у розлуці пари відіграла і відстань між закоханими.

"Розуміла, що він не переїде в Україну, а я не хочу жити в дупах світу і бути просто женою хорошого товаріща. Кохали одне одного шалено, але бути разом не могли", - каже вона.

Ірена досі згадує, як 6 років зустрічалася з фіном

Про те, що вона від нього іде, Карпа оголосила фінському бойфренду на березі Чорного моря. Чим і довела бідолаху до сліз.

"Сиділи на березі моря у Криму і я йому сказала, що краще нам розстатися. Він вперше в житті заплакав, але все спокійно пройшло. Лишилися друзями", - запевняє зірка.

Ірена і досі впевнена: "Краще розривати стосунки, коли ви ще дорогі одне одному. Не треба терпіти тільки через те, що типу старі вже нові стосунки починати".

Карпа поділилася спогадом, як довела іноземця до сліз

"Коли розстаєтесь з людиною, не можна її проклинати вже тільки зі здорового егоїзму. Треба згадувати тільки хороші моменти, бо це ж твої спогади", - наголошує Карпа.

Фото зі сторінки Карпи у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів