Руслана зізналася, що раніше розслаблялася алкоголем

5 березня 2012, 18:53

Співачка Руслана Лижичко зізналася, що чоловік влаштував їй вдома скандал за появу на людях без макіяжу.

Про це Лижичко розповіла у недільному ефірі програми "Світське життя".

Наприкінці лютого переможниця "Євробачення-2004" шокувала громадськість. Руслана Лижичко з‘явилася на прес-конференції своєї колеги Гайтани без жодного мейкапу. Виснажений і безколірний вигляд зірки спонукав соціальні мережі та форуми до активних обговорень.

Як розповіла сама співачка, її чоловік і продюсер Олександр Ксенофонтов не на жарт засмутився через цей випадок.


"Саша, звичайно, був дуже обурений і, м‘яко кажучи, у хаті був скандал, але я знаю, що я буду дуже чемна, і хай він не переживає, адже таких казусів в мене не було ніколи ще", - зауважила Руслана.

Руслані чоловік влаштував скандал за оцю появу на людях без макіяжу

Свою появу на людях без гриму Руслана пояснила так:

"Я не надала значення тому, що я мушу бути перед камерами. Я думала, що моя підтримка - це підтримка більше кулуарна, аніж піарного значення. Мені хотілося, щоб Гайтана та ї її команда самі розібралися у цій ситуації. А коли виявилось, що я сиджу у президії - Гайтана була намальована, як на сцену, а я прийшла просто з тренування..."

Що цікаво, сама співачка не дуже сильно переймається через той випадок, навідміну від її чоловіка.

"Насправді я не переживаю з цього приводу аж так дуже. Тому що, я думаю, всі знають прекрасно, яка я є всередині... І якщо треба буде, то я без мейкапу вийду багато разів. Тому що нормальна амазонка мусить бути натуральна", - каже зірка.

Лижичко попередила: "Якщо треба буде, то я без мейкапу вийду багато разів"

До слова, не до вподоби Ксенофонтову, кажуть, і нинішня фігура дружини. Як відомо, останнім часом Лижичко виглядає аж надто худорлявою. Втім, як запевняє артистка, вона вже почала їсти.

"В моїй родині ми не святкуємо масляну, але моя мама робить такі налисники фантастичні! Я люблю налисники з маком, я люблю налисники з сиром, але козячим", - похвалилася вона.

А ще цього року, за словами Руслани, її в Баку після концерту пригостили млинцями з чорною ікрою.

"Я після концерту повернулася в номер, побачила, що така красота. Ясно, що я з‘їла. Потім я приїхала в Київ, прийшла до бабці, в якої я купую козяче молоко, і вона мене пригостила млинцями з творогом. Так смачно було! Я просто два дні поспіль їла млинці!" - каже Руслана.

А ще Руслана нарешті почала їсти

Лижичко нарешті дозволила собі їсти масну їжу.

"Так, я собі нарешті дозволила їсти", - посміхнулася вона. Передусім, схоже, заради чоловіка Олександра.

"Він переживає за здоровля, він переживає за мій фанатизм. Він знає, що, якщо я щось починаю робити, це уже фанатично. Тим більше, я абсолютно не п‘ю алкоголю в жодному вигляді. Н і в якому! Не запхаєш в мене ані дорогого вина, ані пива - це те, що я дуже любила і полюбляла, і так після концерту дуже любила... Ми собі закривалися і могли розслабитися", - відкрила невідому сторону свого життя за лаштунками Руслана.

Лижичко зізналася, що раніше після концерту любила розслабитися за пивом і вином

Відмову від спиртного Руслана, за її словами, зробила після одного ранку, коли їй стало справді зле.

"Одного ранку встала і зрозуміла: що на алкоголь я більше не можу навіть дивитися... Було зле... ми трошки перебрали", - каже вона.

"Тепер можна в мене брати дуже корисні поради стосовно того, як мати здорове харчування. Тому що чужі дієти не корисні. Ти мусиш розробити свою власну дієту, тоді вона буде на тебе працювати", - запевняє співачка.

"Я знаю, що зранку я мушу багато пити води, причому води, яку я настоюю на гірському камінні на сонці - вона мусить постояти з 8 до 11 ранку, на сонці... Я її буду пити, я вип‘ю десь півлітра, може, навіть більше. Потім я буду обов‘язково пити трав'яний чай або зелений з імбиром - обов‘язково сама приготую все це. Потім я поїм гречку - я дуже люблю гречку! А після того вже робіть що хочете - ви вже здорові" - запевнила Руслана.

Фото з сайту Руслани, а також кадр з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів