Вінницька вірила, що стане конем, а тепер готує косуль

20 березня 2012, 19:15

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Альона Вінницька у дитинстві мріяла бути конем.

Про це співачка розповіла в ефірі програми "Я так живу", пише "Gazeta.ua" із посиланням на "ТСН".

"Мій дядько був екстрасенсом і в моєму розумінні він був чарівником. І він пообіцяв перетворити мене на коня. Я вірила, я чекала. Він призначив час і я справно чекала години. І коли настав цей день, він розповів мені страшну історію про те, що конячки довго не живуть. У мене, щоправда, відразу зіпсувався настрій і я плакала", - поділилася Вінницька спогадом з дитинства.

"Мій дядько був екстрасенсом і в моєму розумінні він був чарівником. І він пообіцяв перетворити мене на коня. Я вірила, я чекала..."

Крім того, Альона зізналася, що любить готувати.


"В принципі так, коли є бажання. Взагалі звичайно я готую, бо я віддаю перевагу домашній їжі. Хоча ми довгі роки харчувалися їжею ресторанною. Але ось останнім часом перейшли на домашню", - розповіла зірка.

"Я не стравоман, і я не готую нічого супер складного. Я намагаюся харчуватися досить таки аскетично. Тому особливо я нічим не дивую свого чоловіка", - зізналася Вінницька.

Проте, як зауважила співачка, оскільки її чоловік Сергій Большой - мисливець, то інколи й на неї находить:

"Але іноді, коли він приїжджає з полювання і привозить перепелів і всяких фазанів... Я дружина мисливця, тому я готую і кабанятину, і косулятину. Але це тільки в період полювання".

Заради чоловіка Сергія Альона має справу з перепелами, фазанами, кабанами і косулями

Також Альона зізналася, що для повного сімейного щастя їй не вистачає дітей.

"Сім'я все таки асоціюється і з дітьми. Це не повна сім'я - дві людини", - сказала Вінницька.

За словами артистки, вони з чоловіком і мріють, і планують дітей. Зокрема, Альоні хотілося б народити хоча б одну дитину.

"Ідеально - двоє. Так говорять усі психологи. Що все таки двоє дітей в сім'ї - це дуже добре для виховного процесу. Але хоча б одного", - обмовилася Вінницька.

Вінницька мріє про дітей: "..Хоча б одного"

Фото "E-motion" та з сайту Вінницької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів