Білик економить на синові, бо хоче купити дорогі меблі

18 червня 2012, 13:49

Співачка Ірина Білик перебуває у режимі заощадження, але меблі у новий маєток однаково хоче везти з-за кордону. Білявка запевнила, що у неї буде власна "Алея слави", де її колишні чоловіки залишать свої відбитки.

Про те, що новосілля Білик святкуватиме красивіше за день народження власного сина Гліба, вона розповіла у недільному ефірі програми "Світське життя" Катерині Осадчій.

Незабаром, 20-го червня, у сина Ірини Білик Гліба Оверчука день народження. Йому виповниться 13 років.

"Він хоче з хлопчиками піти в кіно, потім постріляти на автоматах…ну, в нас щороку одне й те саме на день народження", - сказала співачка.


Сину Білик Глібу (праворуч) от-от стукне 13

На день народження сину Білик обіцяла подарувати все, що він захоче. Але зірка зауважила, що наразі у них в сім‘ї режим економії. Адже вона добудовує маєток, який хоче обставити меблями закордонного виробництва. Вітчизняні чи просто з України – їй не підходять.

"Зараз в нас економна економія. Ми домовились, що в нас не буде бурхливих гулянь. Якщо люди думають, що у артистів першої величини гроші лежать у сейфах і великих скринях... Я скажу, що це для мене зараз дуже велика проблема - добудувати цей будинок. Особливо занести туди меблі. Адже меблі, які є в Україні, мені не підходять, я хочу везти з-за кордону",- розповіла Білик.

Виходить, Іра економить на синові, бо хоче купити дорогі "заморські" меблі.

"Гуляємо скромний день народження і потім дуже красиво переїжджаємо до нового будинку", - резюмувала Білик.

Іра економить на синові, бо хоче купити дорогі меблі

Про стиль, в якому добудовується й обладнується новий маєток Ірини, вона сказала так: "У мене дуже скромний смак, в мене хай-тек".

Втім, місце для картини від свого екс-коханця Дмитра Коляденка Білик все ж пообіцяла знайти. Так, екс-бойфренд співачки запевнив її , що має портрет, який Іра обов‘язково мусить повісити у себе вдома.

"Я дивлюся, а це: Діма… конячка… дуже гарний, дійсно, портрет. Я не хотіла Дімці казати, але я задумалася, куди я повішу цей портрет. Я подумала, що у мене буде танцмайданчик на ділянці – таке велике коло (як у моєму дитинстві були дискотеки дуже великі) і в мене буде своя "Алея зірок", тож відбиток руки Юрія Нікітіна, Діми Коляденка… Я більше ні з ким поки що не домовилася…" – обмовилася Іра.

Також зірка натякнула, що від її друзів надходили і непристойні пропозиції з облаштування садиби.

"Була пропозиція (зробити) не відбиток руки, тому я попросила: давайте не будемо опошляти захід…" – зауважила Білик.

Презент від Коляденка Іра прилаштує у своїй новій садибі

Суму, яку Ірина витратила на зведення свого нового будинку та ремонт у ньому, вона назвати не змогла.

"Так неприємно чути щоразу ці суми…. А я людина, яка навіть не записує, що я даю кому в руки. У мене є бухгалтер Галина… І я в шоці від того, яку суму мені потім озвучать. Оце найстрашніше у моєму житті – що мені оголосять наприкінці, скільки я віддала грошей", - зізналася вона.

"Я сама завжди дуже скаржуся на саму себе, розумію, що так не можна жити, але у мене просто немає мого капітана, який би прийшов і взяв усе у свої руки, підняв парус… Мені доводиться усе робити поки що самотужки…" – зітхнула Білик.

До слова, на переконання Іри, її суджений живе десь поза Україною.

"Мені говорили, що моя доля закордоном", - заявила співачка, натякаючи на ворожіння.

Білик бракує "капітана", який би підняв її парус

"Я не визнаю карти, я лише по руці. От у мене на руці мій наречений закордоном, обов‘язково він буде", - додала вона.

А наостанок Білик розповіла, як намагається скидати зайві кілограми.

"Ну, сексу поки немає, тому просто намагаюся не їсти", - тихенько сказала вона.

Фото "E-motion", "Main People", Secret Service

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів