Кароль хоче дочку і не встигає тріпати нерви чоловіку

22 червня 2012, 11:41

Співачка Тіна Кароль та її чоловік і продюсер Євген Огір з нагоди 4-ої річниці весілля взяли участь у фотозйомці та розповіли про свою сім‘ю.

Фотопроект "Сімейні хроніки" з‘явився на сторінках журналу "VIVA! Україна".

Тіна Кароль запевнила, що саме в шлюбі з Євгеном Огіром відчула себе по-справжньому щасливою людиною.

"До зустрічі з Женею я була дуже розгублена і не розуміла, що буде завтра. Насправді, я щаслива ще й тому, що Женя ніколи не дозволить мені "просісти" професійно. Поруч з ним я завжди буду вдосконалювати себе", - сказала Тіна в інтерв'ю журналу і додала:


"А ще я б хотіла доньку. Мені потрібна дівоча компанія!"

Кароль: "А ще я б хотіла доньку. Мені потрібна дівоча компанія!"

Як відомо, 18-го листопада 2008-го року Тіна Кароль вперше стала матір‘ю. Свого первістка співачка із чоловіком назвали Веніаміном. Із народженням сина артистку вітала навіть екс-прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Йому зараз три з половиною роки. Вєня - дуже артистичний і творчий хлопчик, з кожного приводу у нього є своя думка. Якщо нашкодив, вміє вибачатися, знає, що таке "дякую" і "будь ласка", - запевняє Тіна.

"До речі, він жодного разу не отримував по попі. Ми з Женею домовилися, що в нашій сім'ї дітей не б'ють. Максимальна міра покарання - в куток. Дитина - це ж чистий аркуш паперу, в неї потрібно вкласти найкраще. А якщо трирічний малюк помиляється, то це від незнання. Ось коли розіб'є татову машину - це вже зовсім інша розмова!" – додає Кароль.

Як відомо, Тіна Кароль та Євген Огір обвінчалися 15-го червня 2008-го року.

У сім'ї Кароль і Огіра дітей по дупці не б'ють

До слова, зіркова пара спростувала чутки про те, що до того, як одружитися, вони підписали шлюбний контракт.

"У нас немає шлюбного контракту, так само, як немає і стандартного контракту продюсера і співачки. Ми просто власники однієї юридичної особи в рівних частках. У кожного з нас є право голосу і право підпису", - пояснила співачка.

А ще Тіна розповіла, що її вінчальна сукня зникла відразу після весілля.

"Сталася якась дивовижна історія: після весілля сукня просто зникла, і ми не знаємо, де вона. Обшукали всі можливі закапелки і всі хімчистки Києва. Безрезультатно. Залишилася тільки фата", - побідкалася білявка.

Женя Огір сильно схуд. Молодиться?

У шлюбі, за словами Кароль, вона нерви чоловікові не вимотує:

"Я просто не встигаю тріпати Жені нерви. Коли люди зайняті, їм є куди віддавати енергію. Незатребуваність пригнічує сім'ю. У нас немає такого, що хтось сидить удома і пристає до іншого: "Розкажи, а що ти сьогодні робив". А той від утоми і рутини не може розмовляти. Я вважаю, що саме тоді починаються конфліктні ситуації. Кожен з нас реалізований, і це дуже важливо, особливо для молодої сім'ї", - впевнена зірка.

Пара також розповіла, що спокійно ставиться до пам'ятних дат. Мовляв, вони ніколи одне на одного не ображаються, якщо забули привітати з якимось святом.

А поки Кароль та Огір все ще живуть у київській квартирі і новосілля до заміського будинку справлять не раніше, ніж на Різдво. За словами співачки, будинок практично готовий, але переїжджати у високосний рік пара не зважилася, і решту півроку присвятить інтер'єру і саду.

Тіна: "Я просто не встигаю тріпати Жені нерви"

"Моя особлива гордість - камін, індивідуально виготовлений за зразками старовинних дореволюційних камінів. На третьому поверсі у нас свій особистий простір - білий і повітряний. Наш поверх без жодної перегородки - ванна, раковина, спальня тощо - все в одній кімнаті! Не розумію, чому всіх робітників це дивувало, але це так гарно і так романтично!" - розповідає Тіна.

А ще в інтерв‘ю Кароль визнала, що інколи поводиться, як повна блондинка. Так, вона розповіла про автомобільну аварію, в яку потрапила з власної недбалості.

"Мені подобається керувати (автомобілем), але я за кермом можу замріятися і тоді поводжуся, як справжня блондинка. Якось виникла аварійна ситуація, я кинула кермо, закрила руками очі й почала верещати не своїм голосом! В результаті сталося зіткнення", - зізналася співачка.

"..За кермом можу замріятися і тоді поводжуся, як справжня блондинка"

Фото журналу "VIVA! Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів