Як Фагот ловив адреналін на колесах

15 серпня 2012, 15:26

Фронтмен групи "Танок на Майдані Конго" Олег Фагот Михайлюта та телеведучий Геннадій Попенко взяли участь у перегонах.

Фагот та Попенко дебютували на Міжнародному ралі "Маріуполь", яке відбулося 10-11 серпня. Хлопці взяли на себе ролі пілота та штурмана відповідно, йдеться у прес-релізі організаторів ралі.

Перед початком змагань Фагот встиг провести кілька тренувань з чинним чемпіоном України Валерієм Горбанем. Чоловіки потренувалися на ралійній трасі "Боярський вал" і вже безпосередньо під Маріуполем.

А от Попенку вдалося потренуватися меншу кількість разів. Червоний комбінезон другого пілота він встиг приміряти безпосередньо перед змаганнями. Втім, це не стало на перешкоді хлопцям швидко порозумітися один з одним. Адж Олег і Гена давно знайомі.


Михайлюта та Попенко стали пілотом та штурманом в Маріуполі

Церемоніальний старт усіх команд відбувся на площі Леніна, у Маріуполі. А вже наступного ранку пілот Фагот і штурман Попенко спробували свої сили на одній з найпопулярніших серед уболівальників ділянці - "Паралельна гонка".

Як стверджується у релізі організаторів заходу, Олег і Геннадій не просто спробували, а з результатом 2 хвилини 14,1 секунд стали 25-ми серед 43 команд. Що можна вважати дуже високим результатом для дебютантів.

Хлопці у ралійних комбінезонах дещо скидалися на схудлих карлсонів

До слова, телеведучий і актор Попенко зізнався, що усі ризиковані речі йому завжди були цікаві.

"…Тренування було по суті всього одне. І за цей час треба було навчитися слухати і чути один одного. Під час тренування це вдавалося, під час змагань було складніше - кураж і адреналін заважали, тому я буквально кричав Олегу, коли і куди повертати. Йому випало важче: він же боровся і з трасою, і з адреналіном. Йому доводилося більше покладатися на свої руки", - ділиться телеведучий.

"Сам я за кермом вже 10 років, і той, хто їздив по наших дорогах, розуміє, що таке екстремальне і контраварійне водіння. Але за відчуттями, бойова ралійна машина - це космічний корабель!" - каже у свою чергу Михайлюта.

Михайлюта ніби побував у космічному кораблі

"Звичайно, ми обоє з Геною розуміли, що просто так раптом зірки з неба не падають, але по ходу справи "запалилися" обоє! У що виллється ця наша участь в ралі, зараз складно сказати, але, звичайно, такого драйву я раніше не відчував!" – додає Фагот.

Для довідки: міжнародне ралі "Маріуполь" – це третій етап Чемпіонату України з ралі цього року (з п'яти етапів). Цього року в Маріуполі стартували 43 екіпажі.

Фагот та попенко з результатом 2 хвилини 14,1 секунд стали 25-ми серед 43 команд на ралі

Фото організаторів, а також фото зі сторінки Олега Михайлюти у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів