Могилевська сушила волосся на висоті 10 тисяч метрів

28 серпня 2012, 15:27

Співачка Наталка Могилевська після розриву 5-річних стосунків з Єгором Долініним поринула у роботу.

Аби встигати в усюди, куди її запрошують, зірці доводиться наймати приватний літак та робити мейк-ап на висоті 10 тисяч метрів.

Про свій божевільний вікенд Могилевська написала у Live Journal.

Минулими вихідними Наталці довелося виступати майже одночасно у двох різних місцях. Зробити неможливе співачці допомогла власна дипломатичність та приватний літак.


"Це були найбожевільніші вихідні за останній час. Я одночасно мала виступати о 20-й в Донецькій області та о 20.30 в прямому ефірі шоу "***", - пише Могилевська.

"Я вмовила організаторів випустити мене на сцену о 18-й у Краснодоні, потім ми зняли маленький реактивний літак, який за 50 хвилин домчав нас до Києва", - ділиться співачка.

Через божевільний графік Могилевська вирішила найняти літак

Їй довелося зі сцени одразу сісти у літак, а потім з літака вирушити на іншу сцену у машині з мигалками, ні на секунду не зупиняючись.

Причому зачіску та макіяж Наталці робили під час польоту.

Могилевській робили візаж просто у літаку

"Зачіску і макіяж Посохова робила в літаку на тлі західного сонця над хмарами. О 20.30 я була в ефірі… Ми встигли, спасибі нашим пілотам. Але найсмішніше, що о 7 ранку наступного дня я знову відлетіла до Донецька", - пише Могилевська.

"Підсумки дня: Посохова сказала, що я роблю її життя яскравішим, незважаючи на те, що ми двічі пролітали поворот на аеропорт, безслідно зникло оточення мого колективу в Краснодоні, зламаний каблук, і ще я вперше в житті сушила волосся на висоті 10 000 м. Було весело", - підсумувала Наташа.

Як відомо, Могилевська вміє керувати гелікоптером. Але, мабуть, не схотіла ризикувати перед прямим ефіром.

Фото з Live Journal Могилевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів