Дочка екс-арештанта Діденка намилилася у політику?

3 вересня 2012, 13:42

Дочка колишнього першого заступника глави правління "Нафтогазу" Ігоря Діденка Дар‘я напустила диму.

Білявка, яка те й робить, що мерехтить по київських і не лише тусовках, не хоче зізнаватися, за які гроші гуляє і як до цього ставиться її тато. Водночас Даша Діденко, чий батько рік як на свободі, повідомила, що можливо, думає про політичну кар‘єру.

Про це блондинка розповіла телеведучій Каті Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

Зйомка відбувалася на російській вечірці для заможних і знаменитих на Лазуровому узбережжі. На початку серпня VIP-и з‘їхалися на на віллу Ротшильда на бал квітів. Серед гостей опинилася і донька Ігоря Діденка Даша.


"Так виходить, що я щороку потрапляю саме сюди, тому що в цей час, у серпні, люблю тут відпочивати", - прокоментувала свою появу на одному з найдорожчих курортів дочка екс-заступника НАК "Нафтогаз України".

Даша Діденко щороку відтягується на Лазуровому узбережжі у серпні

Втім, відповідь на запитання, як тато Даші ставиться до її світської активності, й на репліку, мовляв, звісно Діденко свою дочку утримує, спонсорує, білявка спробувала ухилитися.

"Я доросла людина, самодостатня… Тому…" – не завершила фразу блондинка Даша.

На уточнююче запитання, чи вона самостійно заробляє на життя, тусовщиця лише посміхнулася та відповіла:

"Катюшо, ну це якось не для ефіру, насправді, я не можу про це якось розповідати усій нашій країні".

Донька екс-заступника Нафтогазу не схотіла "здавати" джерела своїх коштів на гламурні гуляння

Однак Осадча не вгамовувалася і перепитала. Чи Діденко займається серйозним бізнесом чи, може, політологією.

"Звісно, звісно, хто знає, хто знає, можливо, я буду робити політичну кар‘єру", - із широчезною посмішкою прохопилася гламурна доня Діденка.

А ще Даша визнала, що, бувало, знайомилася на Лазуровому узбережжі із чоловіками. Адже, як нагадала Осадча, відомо, що сюди часто приїжджають саме заради того, аби підчепити заможного кавалера.

"Його Величність Випадок!" – прокоментувала закид тедеведучої тусовщиця.

"...Можливо, я буду робити політичну кар‘єру"

"Я знайомилася, але не можу сказати, що в мене одразу розпочинався курортний роман… Потім життя зводило нас знову і ніби як починалися стосунки. Так, звісно, було таке", - поділилася білявка.

При цьому, як зізналася Даша, знайомилися з нею, схоже, просто на вулиці.

"Ну, як знайомляться з молодими гарними чарівними дівчатами? Просто навіть надворі можуть підійти і зробити комплімент", - зауважила Діденко.

З Дашею можна познайомитися і просто на вулиці. Хоча чемних дівчаток мами вчать на вулиці не знайомитися

Як нагадує "Українська правда", колишній перший заступник голови НАК "Нафтогаз України" Ігор Діденко був під арештом із 12-го липня 2010-го року. У вересні 2011-го Діденка засудили до 3 років позбавлення волі умовно і відпустили з-під варти просто у залі суду після зачитування вироку.

При цьому, його було позбавлено права займати керівні посади, пов’язані з адмініструванням підприємств усіх форм власності. Але, на щастя для Діденка, було скасовано арешт на його майно.

Як відомо, Діденка обвинувачували у незаконному відчуженні приналежного "РосУкрЕнерго" газу і його розмитненні у лютому-березні 2009-го року.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів