Герман у светрі та з "торбою" назвала Королевську "падругой"

13 вересня 2012, 11:08

Радниця президента Віктора Януковича Ганна Герман напередодні виборів почала скромніше вдягатися, але поступатися своїм місцем не збирається.

Відтак на форумі регіоналів у Вінниці Ганна Миколаївна згадала лідерку партії "Україна – вперед!" Наталію Королевську та поблажливо назвала її "падругой".

Як пише "Gazeta.ua", 12-го вересня Герман виступила на сцені концертного залу у Вінниці перед двома тисячами однопартійців.

Пані Ганна була вдягнена у дещо завеликий темно-синій светр та такого самого кольору спідницю. А ось взуття та сумку радниця обрала шоколадно-бордового відтінку з лаковим блиском.


До Вінниці Герман вбралася "по-простому". Може, це светр її чоловіка?

До загального ансамблю Герман не дуже пасували чорні капронові колготки. Також кидалася в око відсутність улюблених жінкою перлів та інших прикрас.

"Цими днями на каналі "ICTV" новоспечена лідерка (має на увазі Королевську) сказала: "Вы подвиньтесь, дайте нам место". Я подумала: е ні, "падруга", ми нікому "падвігацца" не будемо! Бо ми на своєму місці", - заявила Герман зі сцени, чим викликала гучні оплески.

Після 40-хвилинного форуму Ганна Миколаївна поспішила залишити залу.

"Поспішаю у театр Садовського, у мене там сьогодні презентація спектаклю "ПовертайДоЗвідтіля", - пояснила Герман.

Герман без підборів та у розтягнутому светрі контрастувала з дівчатами модельної зовнішності

Втім, журналісти обступили радницю з метою взяти коментарі.

"Добре, якщо треба. Куди це мені торбу кинути", - запитала Герман, маючи на увазі свою шкіряну блискучу сумку.

Прихильниця бренду "Chanel" хотіла покласти свій явно не дешевий аксесуар на землю, але місцевий журналіст підхопив його.

Радниця все-таки знайшла кілька хвилин для преси

Після 15-хвилинного інтерв’ю Герман, наче справжня зірка, погодилася сфотографуватися з прихильниками на мобільні телефони.

Фото "Gazeta.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів