Азаров опинився в лікарні. З Бронєвим

4 жовтня 2012, 11:02

Прем'єр-міністр Микола Азаров опинився в лікарні. Через два тижні після госпіталізації легендарного актора Леоніда Бронєвого Микола Янович нарешті вирішив його провідати.

Про це пише "Комсомольська правда в Україні", яка розмістила фотографії із зустрічі українського урядовця та зірки радянського кіно та театру.

Як відомо, 83-річний Леонід Бронєвой був госпіталізований до київської клініки ще 18-го вересня. Акторові поставили діагноз "обширний інфаркт". У Києві він перебував у зв'язку з гастролями театру "Ленком" і виходив на сцену у виставі "Вишневий сад".

Бронєвому провели термінову операцію, яка закінчилася успішно. А 28-го вересня Леонід Сергійович був переведений з реанімації до звичайної палати.


Як повідомляється, зірка "Покровських воріт" знав, що до нього навідається український високопосадовець. Тому до зустрічі з Азаровим актор встиг підготуватися.

Коли Микола Янович переступив поріг палати, Леонід Сергійович привітався з ним.

Леонід Бронєвой лежить у Києві два тижні. Азаров нарешті скористався нагодою і провідав його в лікарні

"У нас з вами багато спільного, адже ми народилися в один день", - пожартував Бронєвой, якому, видно, довелося підучити біографію Азарова перед його візитом.

Відзначимо, що легендарний виконавець Мюллера з "17 миттєвостей весни" і Азаров народилися 17-го грудня.

Добрий Микола Янович дбайливо поцікавився у актора, як проходить його лікування і чи йому всього вистачає. У відповідь на це Бронєвой розхвалив українську медицину.

"Лікарі - чудові! Я всім задоволений. А медицина тут нічим не гірша, ніж у Москві", - розсипався у компліментах Леонід Сергійович, якому, наголосимо, пощастило бути не просто пацієнтом, а пацієнтом-зіркою...

Трохи згодом Азаров поділився спогадами, як ще студентом "МГУ", частенько ходив у Театр на Малій Бронній дивитися на гру Бронєвого.

Зірковий пацієнт, кажуть, вже за тиждень, можливо, поїде до Москви

"Я так хотів прийти на ваш спектакль і в Києві, але справи не пустили. Але я все ж сподіваюся побачити вас на сцені", - сказав Азаров.

"Сподіваюся вас ще порадувати", - відповів на це Бронєвой у ході зразково-показової зустрічі з прем‘єр-міністром.

Як стверджується у газеті, лікарі задоволені тим, як проходить лікування Леоніда Сергійовича, і сподіваються, що вже за тиждень відомий пацієнт зможе вирушити додому в Москву.

А під кінець зустрічі Бронєвой зробив Азарову сюрприз. Актора заздалегідь попередили, що 3-го жовтня у дружини прем'єра Людмили Миколаївни день народження.

Тому коли Микола Янович вже збирався прощатися, Леонід Сергійович попросив Азарова передати для його дружини Люди букет білих троянд.

Наостанок Бронєвой передав квіти дружині Азарова

Азаров, ясна річ, був задоволений і пообіцяв доставити привітання адресату. При цьому він додав, що його дружині це буде надзвичайно приємно, адже вона теж є великою шанувальницею акторського таланту Бронєвого.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів