Коновалюк називає колишню чудовою і одружується при дітях

22 жовтня 2012, 12:54

Депутат Партії регіонів Валерій Коновалюк замість іти на вибори вирішив відгуляти весілля. Урочистості з нагоди свого другого шлюбу - з телеведучою Валерією Ушаковою - регіонал призначив на переддень виборів – 27-го жовтня.

Про це він розповів у недільному ефірі "Світського життя".

Як відомо, Валерій Коновалюк зняв свою кандидатуру з передвиборчих перегонів. А за день до виборів до Верховної Ради України регіонал збирається відгуляти весілля з молоденькою брюнеткою тезкою – телеведучою Валерією Ушаковою

"Так, у мене це перше весілля, і сподіваюся, останнє. Не сподіваюся, а навіть у цьому впевнена. Валерій не йде з політики. Це пауза, скажімо так, і все", - прокоментувала цей факт фігуриста Ушакова, яка років на 17 молодша за свого грошовитого нареченого.


Ушакова сподівається, що її весілля з Коновалюком - для неї перше і останнє

Водночас сам Валерій пояснює такий вибір дати весілля тим, що потім важко буде зібрати всіх друзів.

"Приємно бачити друзів. Це саме останній день, день тиші, напередодні виборів усі будуть у Києві. А потім, враховуючи бурхливі події у політиці й у країні, дуже важко буде зібрати їх за одним столом. Тому я так і прийняв рішення, щоби ми саме цього дня відсвяткували, наприкінці жовтня", - пояснив Коновалюк.

Окрім того, депутат, який має двох вже майже дорослих дітей – дочку і сина – від першого шлюбу, згадав і про колишню дружину Ірину. Своє перше кохання регіонал називає чудовою жінкою.

"Це (розлучення) відбулося два роки тому. Я дуже оберігаю своє приватне життя і, повірте, у мене чудова сім‘я, чудові діти, чудова колишня дружина. Так склалося, що вони зараз перебувають не в Україні", - пояснив Коновалюк.

Коновалюк і Ушакова одружаться 27-го жовтня
Коновалюк вирішив влаштувати гулянку у переддень виборів, бо потім "друзів важко буде зібрати за одним столом"

А на запитання про те, як діти політика сприйняли його нову молоду пасію, він відповів так:

"Діти будуть у мене на торжестві, незважаючи на те, що вони навчаються, вони прилетять на пару днів, так".

Окрім того, регіонал сподівається, що до його шлюбу з Ушаковою син та дочка поставляться із розумінням.

"Життя є життя, і я сподіваюся, що кожен із розумінням до цього ставиться… Я дуже багато років присвятив суспільній діяльності і, мабуть, вочевидь, десь впустив своє особисте життя, своє особисте щастя. Я сподіваюся, що тепер зможу це надолужити", - сказав він.

Регіонал сподівається, що його діти від першого шлюбу сприймуть його шлюб із молоденькою телеведучою з розумінням

Що цікаво, тоді як із першою дружиною Валерій Коновалюк спершу довго зустрічався, із Ушаковою він вирішив побратися вже за рік роману. Як відомо, іскра між парочкою проскочила під час зйомок програми, в якій Коновалюк був головним героєм.

Стосунки Коновалюка і Ушакової зав‘язалися просто на знімальному майданчику програми, яку знімала Лєра.

"Це, мабуть, секрет, але таки так", - зізналася вона.

"Ми нещодавно відсвяткували: десь рік минув від того дня, коли Валерія знімала цю програму, вона також була в мене у гостях і, вочевидь, знаєте, щось відбулося так, що буває, мабуть, в кожної людини… І наші стосунки справді дуже швидко розвивалися, тому все виходить надзвичайно чудово, все завершується саме весіллям", - сказав Коновалюк.

Нещодавно Валерій і Валерія святкували першу річницю роману - 1 рік

На свою чималу різницю у віці парочка поки теж не зважає.

"Ми молоді, красиві і щасливі", - сказала Валерія після того, як вони з бойфрендом гучно розсміялися.

"Знаєте, я, незважаючи на те, що 15 років у політиці, почуваюся молодою людиною і у хорошій формі", - додав регіонал.

А те, що на деяких заходах Коновалюк з‘являвся у товаристві інших жінок – як-от в Одесі чи на концерті Григорія Лепса, - він за гріх не вважає.

"Я був на кінофестивалі і був у колі друзів, тому вочевидь можна було власне так це і зрозуміти, що поруч зі мною хтось був", - сказав Коновалюк і додав, що у політиці в нього "досить добра репутація".

Коновалюк "почувається молодим", а Ушакова не здає, скільки їй років

"Слухайте, ну Валерій дуже гарна галантна симпатична людина, мужчина! Я думаю, що такого мужчину просто мають, зобов‘язані оточувати гарні жінки. Але блондинки. А поруч із ним зараз брюнетка!" – з посмішкою і якось навіть пихато заявила Ушакова.

Нагадаємо, про те, що Коновалюк і Ушакова збираються одружитися, стало відомо ще у вересні цього року.

Стоп-кадри з ефіру "Світського життя", а також фото з Facebook Коновалюка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів