Дочку Кінаха не беруть в балерини, то віддадуть у співачки?

24 жовтня 2012, 17:16

Донька колишнього міністра Анатолія Кінаха, 12-річна Софія надумала співати. А почалося, схоже, все з оригінальних уроків англійської мови.

Маленька Софійка Кінах, як розповіла її мама Марина "Gazeta.ua" додатково вивчає англійську мову і займається вокалом.

"Софійка займається англійською і вокалом. На інші заняття у нас просто не вистачає часу. В неї заняття в школі починаються о 8.30 і закінчуються о 16.05. після уроків вона йде на вокал чи сольфеджіо. Щодня повертається додому після 19-ої. А на вихідних ходить на додаткові заняття з англійської мови", - розповіла Марина Кінах про завантажений графік дочки.

Дочка Кінах завантажена з ранку до вечора

А влітку, за словами жінки, під час відпочинку у Криму вони познайомилися із чудовою вчителькою англійської мови.


"Вона грає на всіх музичних інструментах і навчає англійської за допомогою музики. Щоб уроки були ефективнішими, порадила купити нам гітару", - зізнається Марина.

Із Софією Кінах "музична англійка" займалася тричі на тиждень.

Англійської дочку Кінахів вчила вчителька-музикант

"За цей час донька вивчила весь репертуар гурту "The Beatles", кілька пісень "Deep Purple", "Pink Floyd" і пісню із кінофільму "Титанік". Коли у Крим приїхав тато, Софійка влаштувала справжній концерт. Вона виконувала всі вивчені пісні, а вчителька компонувала їй на гітарі", - згадує дружина екс-міністра, а нині радника президента Віктора Януковича.

Софійка не може бути балериною через зріст?

"Коли у вересні донька пішла до школи, вчителька англійської їй сказала: "В тебе за літо вимова стала ідеальною". Тепер не дочекаємося літа, щоб знову поїхати в Крим до нашої вчительки", - додала Марина Кінах.

Як повідомляється, раніше Софія Кінах мріяла стати балериною або кухарем.

Але тепер дівчинка буцімто мріє стати співачкою.

А балериною, на думку її мами, Софія не може бути через свій зріст.

"Балериною Софійка стати не може через високий зріст. Дуже через це переживає, та я їй кажу: "Нічого страшного. У співачки Анни Герман був зріст 180 сантиметрів, та це не завадило їй прославитися на весь світ", - розповіла Марина Кінах.

"Сольфеджіо у Софійки викладає вчителька, яка вчила мене і моїх старших доньок. Їй вже 80 років, та вона навчає краще за багатьох молодих вчительок", - додала вона.

Марина Кінах віддасть найменшу дочку до когорти співаків?

Фото "Фактів", "Комсомольської правди в Україні", "Леді. ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів