Сумська: Чоловік мені говорить - ти не жінка, ти богиня

1 листопада 2012, 11:26

Актриса Ольга Сумська розривається між зйомками, а між ними примудряється варити чоловікові і дітям борщ.

Про стосунки у сім'ї та про те, як їй доводиться крутитися, Оля розповіла "E-motion".

За словами Сумської, через зйомки в неї баркує часу навіть на улюблене заняття.

"Я обожнюю спорт. Вдома маю "джентльменський" набір гантельок. Але, на жаль, на спорт просто не вистачає часу. Весь свій час проводжу на зйомках фільмів, яких у мене три", - побідкалася артистка.


Сумська береже вдома "джентльменський" набір гантельок

Як розповіла Сумська, наразі вона задіяна у стрічках "Мама, я льотчика люблю", "Іван сила", у російських серіалах "Агент" та "Міські шпіони", а також бере участь в одному з телевізійних проектів.

"З Нового року ще не мала відпочинку. Мама переживає і молиться за моє здоров'я. А взагалі мрію про відпочинок. Маю зону Spa вдома в холодильнику, косметичні процедури проводжу також сама", - сказала Сумська, коли її спитали, як акторка знімає стрес після роботи.

На зйомках фільму "Іван сила"
"Мама, я льотчика люблю"

При цьому Ольга щиро тішиться тому, що і її чоловік Віталій Борисюк теж бранець акторської професії.

"Добре, що ми з ним обоє актори. Разом їздимо по країні, разом ведемо концерти і шоу, створюємо програми. Знаєте, є плюс на мінус, у нас же в сім'ї - плюс на плюс", - стверджує вона.

Як переконує білявка, Борисюк називає її богинею.

"Уявіть собі, я ще приходжу і думаю: "Щось я давненько не частувала своїх близьких". Бігом котлетки, борщ їм готую. Чоловік мені говорить - ти не жінка, ти богиня", - сміється вона.

Оля підгодовує Борисюка котлетами з борщем, а він її за це кличе богинею

Водночас у вихованні дочок, Антоніни та Анни, Ольга намагається триматися золотої середини.

"Звичайно, я балую своїх дівчаток. Можливо, тут позначається той факт, що колись нас недобалували. Але почуття міри має бути. Я обмежую доньку у зайвій кількості ляльок, у фаст-фудах, у комп'ютері. Але, якщо чесно, нічого з цього не виходить", - зізнається акторка.

А наостанок Сумська запевнила, що ніщо жіноче їй не чуже, хоч вона і не шопоголік.

"У мене є одяг як відомих закордонних дизайнерів - Chanel, Gabana, так і українських. Останніх я просто обожнюю. Щодо мене, я не шопоголік. Старша моя донька Тоня теж не марить одягом. А от Анічка, молодша донька, скоро складе нам конкуренцію. Але ніщо жіноче нам не чуже. Часто не можу вирішити, куди весь цей одяг діти, в яку шафу скласти", - ділиться Ольга.

Фото Володимира Шевчука, а також фото sumskaya.in.ua з "E-motion" і фото з Facebook Сумської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів