Руслана заговорила про наркотики і депресію

20 листопада 2012, 13:06

Співачка Руслана Лижичко запевнила, що наркотиків не вживала, і знову заговорила про поповнення у родині.

"Хочу, щоб моя сім'я збільшилася", - поділилася мрією Руслана в інтерв‘ю "E-motion".

Як відомо, поки що у сім‘ї 39-річної артистки лише двоє членів – вона та її чоловік-продюсер Олександр Ксенофонтов.

Втім, про розширення сім‘ї колишня депутатка Верховної Ради говорить вже не перший рік. Ходять чутки, що завагітніти Руслана не може чи то через безпліддя, чи то через надмірні фізичні навантаження. Однак, в будь-якому разі співачка в депресію, схоже, не впадає, а як впаде – то має рецепт, як із неї виходити.


"У мене є домашній мед, якщо його з'їсти, кольори стають, як у дитинстві. Знайдіть самі для себе маленьке задоволення. І депресія пройде", - запевняє зірка.

Руслана: "Хочу, щоб моя сім'я збільшилася"
Депресію Лижичко винищує медом і маленькими задоволеннями

Між іншим, задоволення Руслані приносить навіть прибирання у хаті.

"Я дуже люблю прибирати. Як тільки з'являється час, я починаю прибирати, навіть якщо чисто. Люблю робити чистку в гардеробі", - запевнила вона.

Між тим, у гардеробі Лижичко навряд чи знайдеш ганчір‘я із секонд-хенду.

"Я не ходжу в секонд-хенд. На шопінг дуже мало часу в мене. І який підвертається магазин, туди і йду", - пояснила співачка.

А ще переможниця пісенного конкурсу "Євробачення-2004" похвалилася, що ніколи не вживала наркотики.

"Я горджуся, що жодного наркотика у своєму житті не спробувала. Це для мене як небезпека. Я сприймаю наркотик як реальну отруту для свідомості. Я люблю відчувати драйв, люблю його створювати. Будь-який допінг притупляє гостроту цього відчуття", - переконує співачка.

"Якщо ти драйвовий, маєш енергію, наркотик тобі не потрібен. Якщо ти відчуваєш, що тобі недостатньо драйву, точно, що не наркотик тобі його дасть. Шукай у цьому житті справжні речі", - радить Руслана.

Співачка божиться, що "жодного наркотика у своєму житті не спробувала"
І по секондах зірка не ходить

Замість сидіти на наркотиках, Лижичко віддається спорту.

"Я кожен день займаюся спортивними навантаженнями. Це гімнастика, в першу чергу, яку я розробила сама для себе. Я зібрала йогу, пілатес, різні техніки. На другому місці обтирання льодом і душ. Плавання на третьому місці. І бігова доріжка, а далі як пощастить. Якщо є час, це збільшення навантаження", - нагадує вона.

А ще Руслана не гребує приязними стосунками із колегами по шоу-бізнесу.

"Гайтані я з задоволенням дала трембіту для зйомок кліпу. Ані Лорак дуже переживає за те, що я схудла. Саша Пономарьов чекає на шашлики. Ірина Білик постійно передає поцілунки через нашого спільного стиліста Андрія Юдіна. Через нього я передаю привіт Андрію Данилку, якого дуже люблю", - поділилася співачка.

І наостанок: Руслана запевнила, що стежить за тим, що відбувається у світі, через інтернет.

Фото з офіційного сайту Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів