Ахтунг: "спасібушечка"-утриманка вирішила, що письменниця

26 листопада 2012, 13:26

Депутатська утриманка Альона Лоран, яку позаочі ніжно кличуть "губошльопиком", презентувала власну книгу.

23-річна фанатка дорогих, але таких, що не вирізняються смаком і вишуканістю, шмоток, вирішила спробувати себе у ролі письменниці.

Критики-судді з телепрограми, в якій засвітилася Лоран навесні, сумнівалися, що вона хоч одну книгу за життя відкрила. Та мініатюрна і підкачана бтоксом брюнетка вирішила взяти бика за роги. Замість читати, Альона взялася за письмо.

Днями відбулася презентація її першої книженції. "Шедевр" від пані має російську назву "Алиса в страНЕ чудес. Болтовня брюнетки".


Альона Лоран була зіркою ТБ і білбордів, а тепер поадалася в літературу
Леді ботокс вирішила, що вона - письменниця і написала книгу

Причому, як писала "Дуся", презентація мала відбутися ще пару місяців тому, але Альону вклали до лікарні.

"Замість презентації книги лежу в лікарні. Перенесла важку операцію - тож захід з книгою на невизначений термін", - жалілася вона тоді.

Як повідомлялося, аби осягнути всі дива письменницького таланту тусовщиці, треба буде викласти "всього лише якихось" 170 гривень. Стільки коштує стос збитих під палітуркою папірців від Лоран.

"Всі персонажі моєї книги - реальні люди київської тусовки", - інтригувала Альона, яка знялася в серіалі про золоту молодь разом із Машею Фокіною та Дмитром Ступкою.

Альона запевняє: "Всі персонажі моєї книги - реальні люди київської тусовки"
З кожного "всього лише якихось 170 гривень" за паперовий продукт від губастенької брюнетки, і в неї, може, назбирається грошей ще на якусь шмотку в гардероб

Нагадаємо, Альона Лоран відома не лише своєю участю у телепроектах, любов‘ю до грошей, дорогого шмаття, гучних брендів і заможних покровителів. Вона ще є зіркою серіі білбордів.

Як відомо, кілька місяців тому по Києву розвісили великі зображення брюнетки, на яких вона каже "спасібушечкі" своєму мену за вельми дорогі подарунки: за губи, за авто, за шубку, за відпочинок, за капусту тощо.

Альона в образі тигрюлі
"Спасібушечка" у зручній позі

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото з Facebook Альони Лоран та фото з сайту "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів