Астаф‘єва куховарить голяка перед сусідами

29 листопада 2012, 11:37

Співачка і модель Даша Астаф‘єва стверджує, що точно знає, чого насправді хоче чоловік. Одним з головних елементів зваблення вона називає сексуальну жіночу білизну, а сама готує вдома оголеною.

Про це йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе".

"Будь-яка жінка повинна все робити цікаво: цікаво готувати - я готую гола. Мене це приваблює. Мене весь час сусіди сварять: "Ну що ж ви? У вас такі великі вікна, а у вас все видно", - ділиться Астаф'єва.

За словами Даші, коли вона готує ню, страви в неї виходять набагато смачнішими.


"В такому стані виходить все найсмачніше і найприємніше. Якщо чоловік вдома спостерігає, як ти щось робиш оголеною, зовсім по-іншому все сприймає", - каже Даша.

Астаф'єва перед сусідами готує гола

Між тим, як переконана Астаф'єва, звабити чоловіка набагато легше, ніж втримати його коло себе. І саме сексуальна білизна, за словами Даші, допоможе коханому забути про існування інших жінок.

"В білизні я віддаю перевагу чорному кольору, тому що я вважаю, це найсексуальніший, такий відвертий колір", - каже зірка Playboy.

Втім, як визнала Даша, перед тим, як переходити до дефіле у спідньому, до чоловіка треба знайти підхід.

Даша впевнена, що чорна білизна - чудова зброя для зваблювання

"Будь-який чоловік любить увагу. Як і будь-яка людина. Для того, щоб він міг комфортно почуватися, жінка має оточити його увагою", - переконана Астаф'єва.

Отже, перший етап: до чоловіка пильно придивитись, зустрітись поглядом і передати імпульс.

"Коли ти зустрічаєшся поглядом, ти передаєш інформацію. Це самий початок. Починається все з думки, потім переходить у рішення якесь", - каже Астаф'єва.

Але починати спокушати потрібно з поглядів та імпульсів

В ефективності такого підходу Даша упевнена, адже випробувала його на собі і своїх чоловіках. Але, як додає краля, тривати цей перший особливий етап може кілька місяців.

"Зі своїм першим чоловіком я переглядалась три місяці. Три місяці ми просто дивилися, гіпнотизували..." - розповідає модель.

Після того, як очі звикли, Астаф'єва робить наступні кроки. І тут - для кожного чоловіка вона розробляє індивідуальну програму - залежно від характеру.

Для кожного чоловіка Даша розробляє індивідуальну програму - залежно від характеру

Для декого Даша застосовує душевний підхід.

"Зараз мені подобаються чоловіки, які дуже близькі мені по духу, які пов'язані з творчістю, які чинять так, як диктує серце", - каже вона.

І вже після цього у бій іде білизна. Як переконана Астаф'єва, спіднє - це зброя прихована.

Для декого Даша застосовує душевний підхід

Правда, сама Даша не завжди дотримується своїх же правил.

Фото з Facebook Даша Астафьева & NikitA, а також фото з сайту "Delfi"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів