Міла Куніс збирала перечниці, а думка інших - їй по цимбалах

28 грудня 2012, 12:18

Американська акторка українського походження Міла Куніс здивована, що її обрали найсексуальнішою з-поміж жінок, хоча й визнає, що це доволі мило.

Зірка не шукає себе в Google, не сидить у Facebook, і узагалі-то їй по цимбалах, хто і що про неї каже.

Про це вона розповіла табло їду "The Sun".

"Я не "гуглю" себе, не знаю, що люди говорять про мене та, якщо чесно, мені байдуже", - каже Міла, хоча й зізнається, що звання секс-символа – то велика честь.


Замість Facebook чи Twitter Куніс спілкується у "більш приватній" соцмережі, яка зветься Pack.

"Є способи обійтися без цих речей. Я весь час в онлайні, так я дізнаюся новини, інформацію, так я роблю покупки, все", - пояснює вона.

"Я не "гуглю" себе, не знаю, що люди говорять про мене та, якщо чесно, мені байдуже"

Коли ж Міла натрапляє в інтернеті на свої невдалі фото, то пропускає таку сторінку.

"…Це ж не справжнє життя. Лише тому, що якась людина в онлайні скаже, що ти жирна чи потворна, чи довготелеса, чи куца, це не стане правдою. Це одна людина, котрій нема чого робити", - каже Міла.

Нагадаємо, нещодавно була оприлюднена світлина Міли, на якій вона виглядала страшенно набряклою і огрядною.

Наступного року Куніс виповнюється 30. Як зізналася зірка, у дарунок вона з більшою радістю прийме листівку, вніж якусь дорогу річ. Тим більше, що єдина її спроба зібрати якусь колекцію закінчилася ще у дитинстві.

"Лише тому, що якась людина в онлайні скаже, що ти жирна чи потворна, чи довготелеса, чи куца, це не стане правдою"

"У мене була дитяча колекція сільничок та перечниць, а потім з мене стало досить. Їх у мене було вже десять, і я подумала: "Що ж, це кепська ідея. Що я робитиму з усіма цими сільничками та перечницями?" Так це й закінчилося", - пояснює практична Міла.

"Я люблю продумані дарунки. Він не має бути грандіозним, але подаруйте мені листівку зі змістом – і я щаслива… Мені дуже пощастило в тому, що, як я чогось хочу, то маю змогу собі це дати. Але як хтось десь був, знаючи, що я люблю чай, наприклад, і подарував мені гарний пакет чаю, цього для мене більш ніж достатньо", - переконує Куніс.

Новий рік Міла планує зустріти подалі від метушливого Лос-Анджелесу. Жодних обіцянок собі на 2013-й акторка не даватиме, каже, що й так кожен свій день намагається проживати якомога краще.

"Я люблю продумані дарунки. Він не має бути грандіозним, але подаруйте мені листівку зі змістом – і я щаслива…"

Фото з сайту "The Sun"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів