Геращенко навідалася до маєтку Черчилля

9 січня 2013, 13:37

Депутат з партії "Удар" Ірина Геращенко похвалилася поїздкою мрії.

Виявляється, майбутня мама трьох дітей не так давно відвідала колишній маєток сера Вінстона Черчилля у Чартвеллі, що за дві милі на південь від Вестерхема, у графстві Кент, Англія.

Про це Ірина розповіла на своїй сторінці у соцмережі Facebook, проілюструвавши слова фотографіями.

Геращенко відвідала колишній маєток Черчилля у Чартвеллі

"Нещодавно реалізувала свою давню мрію - побувала в Чартвеллі, в будинку Черчилля", - поділилася Геращенко зі своїми френдами.


"Будинок, що багато років був справжньою штаб-квартирою майбутнього прем'єра, де він заспокоював свою депресію викладанням цегляних мурів, малював і писав свої знамениті виступи та статті", - вела вона далі.

"Нещодавно реалізувала свою давню мрію - побувала в Чартвеллі, в будинку Черчилля"

За словами депутатки Верховної Ради, у славнозвісному англійському маєтку прем'єр-міністра Великої Британії у роки Другої світової війни можна побачити чимало цікавинок.

А серед туристів, як розповіла Геращенко, у Чартвеллі "найбільше літніх британців, які дітьми ще застали його епоху".

"Хотілося б, щоб наші політики, які часто люблять цитувати Черчилля з книги афоризмів, все ж більше читали його книжки і статті. На жаль, не можу похвалитися, що читала їх в оригіналі.., але все, що видається укр і рос, намагаюся мати в бібліотеці", - запевнила Геращенко, яка нещодавно зізналася, що роль кралі не для неї.

Як відомо, Вінстон Черчилль (30 листопада 1874 - 24 січня 1965) - державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни. Отримав Нобелівську премію з літератури 1953-го року.

Фото з Facebook Геращенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів