Сердючка: "Я все-таки тр***ла цих всіх мільйонерів!"

25 січня 2013, 17:30

Вєрка Сердючка пожертвує тачкою Меркюрі, аби "там не думали, що українці тільки крадуть".

Про це Андрій Данилко в образі Сердючки заявив під час прес-конференції.

Як виявилося, Сердючка вирішила зібрати журналістів, тому що не очікувала, що наші люди "так примітивно міркують", пише "Дуся".

Нагадаємо, 12-го січня Данилко купив на аукціоні "Rolls Royce Silver Shadow", яким володів покійний лідер гурту "Queen" Фредді Меркюрі.


Але після смс-ок типу "Ні цвяха, ні жезла твоєму залізному коню!" і "Коли покатаєш?" Сердючка задумалася.

Сердючка розповіла, що надумала зробити з "Rolls Royce" Фредді Меркюрі

"Боже, я, дівчинка з села, яка мала тільки велосипед і миску, купила "Rolls-Royce" Меркюрі! Все-таки бувають в житті такі приємні метаморфози! Чого і вам бажаю", - сказала Вєрка, яка, за її ж словами, вперше брала участь в аукціоні.

"Я і раніше займалася колекціонуванням: збирала марки і пляшки, для того, щоб ці пляшки здати і купити марки. І коли я купила "Rolls-Royce", я сіла і подумала: "Блін! Я все-таки тр***ла цих всіх мільйонерів!" – виголосила Сердючка, яка, за інформацією "ТСН", придбала авто за 115 тисяч доларів.

До аукціону, на якому Вєрка придбала раритетне авто, вона готувалася серйозно: за тиждень зареєструвалася, зробила передплату, щоб підтвердити свою платоспроможність.

"Я за 22 роки натанцювала трошки! Думаю: а чо я не можу собі купити машину?" – казала Сердючка.

"Я за 22 роки натанцювала трошки! Думаю: а чо я не можу собі купити машину?"
"І коли я купила "Rolls-Royce", я сіла і подумала: "Блін! Я все-таки тр***ла цих всіх мільйонерів!"

"Але ж вони (примітивні люди) думають, що я зібралася на цій машині їздити у "Велику кишеню" по кефір чи возити Ірину Білик за мінеральною водою", - зі сміхом зауважила зірка.

Далі Вєрка прояснила свої плани стосовно придбаного авто.

"Мені дуже хочеться щось зробити приємне. І я хочу, щоб ця машина (а це раритет номер два після будинку Фредді Меркюрі, який у Лондоні) залишилася на батьківщині Фредді Меркюрі, і цю машину передаю у музей "Queen", який відкривається цього року. Вони, звичайно, там трохи були в шоці!" – посміхнулася Сердючка, як видно на відео, розміщеному "Комсомольською правдою в Україні".

Втім, пізніше Данилко зізнався, що дещо з речей Фредді він таки собі залишить на згадку. Виявляється, в машині збереглися одеколон і серветки легендарного артиста.

"Я оце дивлюся, зараз такі часи… Купують якісь раритетні речі, особливо такої легендарної людини як Фредді, і вони осідають у колекціонерів вдома, і вони їх показують свої дівчаткам чи там своїм хлопчикам, хизуються", - сказала Сердючка.

"Я хочу, щоб ця машина залишилася на батьківщині Фредді Меркюрі, і цю машину передаю у музей "Queen"

"Напевно, деякі тут теж вирішили, що Вєрка зібралася тут "хизуватись" машиною Меркюрі! А вчинила ось так - щоб там не думали, що українці тільки крадуть", - резюмувала вона.

Як повідомляється, перш ніж потрапити в Лондон, машина Меркюрі кілька тижнів проведе у Москві, де є павільйон для показу раритету.

"У мене була така думка, чесно кажучи, хлопці, зробити павільйон або музей раритетів… Але я так дивлюся… У нас так чистять дороги.., що ще музею раритетів тут і бракувало", - зізналася зірка.

Проте до Києва дорогоцінна покупка не доїде не лише через засніжені дороги.

"Ви хочете, щоб я її привезла в Київ? Ви ж розумієте – це розмитнення… Наші ж можуть "допомогти" її привезти!!! Воно ж коштуватиме як два "Rolls-Royce!" - каже зірка.

"Ви хочете, щоб я її (машину) привезла в Київ? Ви ж розумієте – це розмитнення… Наші ж можуть "допомогти" її привезти!!! Воно ж коштуватиме як два "Rolls-Royce"!"

А от британці, яким Вєрка приготувала такий царський подарунок, святкувати не поспішають. Тамтешні таблоїди пишуть: що автівку Меркюрі купив таємничй російський бізнесмен і публікують його фотографію в машині.

Фото "Дусі" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів