Вінницька щодня дякує богу за свою зовнішність

Вівторок, 5 лютого 2013, 14:15

Співачка Альона Вінницька зізналася, що вважає себе патріотом. Вона називає Україну своєю улюбленою країною та навіть новорічні свята проводить не на екзотичних островах, а у рідних Карпатах.

Крім того, артистка розповіла "E-motion", чому щодня дякую богу за свою зовнішність.

Новорічні канікули Вінницька провела у Карпатах разом з чоловіком Сергієм та друзями.

"Відпочили спокійно, без жодних пригод. А 9-го січня ми вже були в Києві і занурилися в роботу. Адже скоро виповниться 10 років моїй творчій кар'єрі, тому ми готуємося", - поділилася Альона.

 Альона незабаром святкуватиме 10-річчя творчої діяльності

Співачка не стала розповідати, що ї подарував коханий. А ось вона йому подарувала банальний набір косметики.

"Ви знаєте, Сергій мені подарував досить інтимний подарунок, тому не можу про це розповісти. Я ж йому, як правило, дарую косметику. У нього немає часу купувати такі речі, тому на всі свята я дарую Сергію набір якісної косметики", - поділилася Вінницька.

Альона дарує чоловіку косметику на кожне свято 

На запитання про те, чи не планують вони з чоловіком переїхати до іншої країни, Альона відповіла, що ні.

"У мене є друзі, які живуть у Німеччині, наприклад. Взагалі-то я розумію цих людей, адже рівень життя там набагато краще, ніж в Україні. Тому цих людей не можна засуджувати, вони хочуть майбутнього своїм дітям, та й самі хочуть пожити у комфорті", - зазначила виконавиця.

"Мені було б дуже важко, адже вся моя робота зосереджена на українській та російській публіці. Тому мені їхати і починати все спочатку в іншій країні немає сенсу. Україна - моя улюблена країна", - зізналася Альона.

Співачка на бачить сенсу у переїзді до іншої країни 

Вінницька також додала, що з упевненістю може вважати себе патріотом.

Також співачка, яку природа не обділила привабливістю, зізналася, що має купу комплексів.

"Але з кожним роком я намагаюся сприймати себе такою, яка я є. Щодня кажу: "Господи, дякую тобі за те, що ти дав мені таку зовнішність. Це не найгірша зовнішність, тому гріх скаржитися", - сказала Альона.

Альона дякує Богу за свою зовнішність 

До речі, Вінницька, як і більшість сучасних артистів, є фанатом соцмереж.

"Як можна не користуватися Інтернетом, адже він крутіший за будь-який телевізор? Зараз усі артисти, включно зі світовими зірками, заводять собі сторінки у соцмережах, де розповідають про себе. Я не виняток. Мене також можна знайти на Facebook", - повідмила співачка.

Фото "E-motion"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів