Зеленський майже знепритомнів під час пологів дружини

Понеділок, 11 лютого 2013, 12:33

Шоумен Володимир Зеленський, який нещодавно став батьком вдруге, був присутнім на пологах дружини. Але, за словами Володимира, це сталося випадково.

Зеленський зауважив, що побачене далося йому важко, але врешті-решт він зміг втриматися на ногах.

Про це актор розповів Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Вже через тиждень після народження сина Зеленський полетів до Лас-Вегаса на зйомки третьої частини "Кохання у великому місті".

"Максимально відтягував зйомки, я поїхав лише через тиждень після цієї події великої у моєму житті. Справа в тому, що, ви ж знаєте, ми зйомки планували півтора роки тому вже у Лас-Вегасі, а запланувати народження дитини ніяк не виходить у житті", - сказав Володимир.

Вже через тиждень після пологів Зеленський полетів працювати до США 

Так само він не планував бути свідком народження другої дитини. Але це таки сталося.

"Я не збираюся казати, що я найбільший герой серед чоловічого населення нашої планети, скажу чесно, що це сталося випадково. Так, як зі мною усе трапляється в житті. Мене запитали, чи хочу я бути присутнім, я сказав: "Ні, чесно, я буду за дверима, постою, похвилююся, мені нічого не треба, не звертайте увагу…", - згадав Зеленський.

"Вони сказали мені: "Добре, вдягніть пов'язку". Я кажу: "Десь там є приймальня, де можна за дверима почекати?". "Так, так, вам сюди". Я увійшов, і тут усе і відбувалося. А так як я вже увійшов, то вже цієї миті треба зробити вигляд, що ти мужній і вже назад не можна вийти. Ось це так вийшло", - поділився Вова.

 Володимир випадково увійшов до палати, де народжувала Олена

Втім, це видовище далося чоловікові важко.

"Лікарі казали: "Володимир, здається, ви бліднете". Вони сказали мені кілька разів, але я опирався і казав: "Ні, ні, усе добре. Я стою, я тримаюся". Мені навіть здалося на секунду, що світло вимкнулося. Потім прийшов до тями", - розповідає шоумен.

Після кількатижневих зйомок в Америці, Володимир повернеться до Києва як раз у день народження своєї дружини. Тож він вже розмірковує, що ї подарувати.

"В мене дружина достатньо скромна, вона сказала: "Нічого не треба". Вона зазвичай так каже. Це свідчить про те, що вона чогось чекає. Тим більше, що подвійний подарунок, я прилітаю у її день народження і мені потрібно якось усе це скласти у голові, щоб подарунок був і на народження сина", - зауважив Зеленський.

 За словами Володимира, його донька Саша спочатку хотіла стати актрисою, а потім передумала і вирішила стати ветеринаром

"Дуже цінний. Щось дуже велике – страшно везти. Краще маленьке, у сумочку. Може, дійсно подарую годинник. Я думав, у годиннику є натяк, що ось такий час, я подумав, може, виставити час народження дитини… Хочеться щось таке прикольне, романтичне", - зізнався актор.

Нагадаємо, 21-го січня дружина Зеленського Олена народила сина. Хлопчика назвали Кирилом.

Фото "Дусі", "Медіаняні" та "Delfi.ua"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів