Дружина Потапа не проти, щоб він мав секс з хлопцями

13 лютого 2013, 14:05

Продюсер Олексій Потапенко, більше відомий як Потап, пишається своїми стосунками з дружиною Іриною Горовою. Подружжя разом вже 15 років, 5 з яких – в офіційному шлюбі.

Їхній секрет полягає не лише у коханні та сексі, але й у довірі та дружбі. Саме тому Іра жартома каже, що не проти, аби Олексій переспав з хлопцем.

Про це Потап з Іриною розповіли "ТСН. Особливе".

Столична тусівка називає подружжя "Потапівською мафією". Адже Ірина - не лише дружина, а й права рука продюсера.


"Ми пережили все, що відбувалося з нами в житті та шоу-бізнесі і в роботі, ми працюємо разом і так разом і пережили", - каже Потап.

"Потапівська мафія" Ірина та Олексій

За 5 років шлюбу Іра і Льоша навчились не ревнувати один одного. І зараз Горова навпаки радить чоловікові бути розкутішим.

"Раніше вона просила, щоб у мене в кліпі не знімалися такі дівчата, тому що вона ревнує, а зараз Іра сама приводить баб голих у кліп, ставить і каже: "Льоша, давай більше сексу, Льоша, давай, давай. А я стою і соромлюся", - розповідає Потап.

"Коли ми знімали в Америці кліп з цими біксами-чіксами, з цими дупами, Льоша так соромився. Я кажу: "Льоша, ну давай, по стегну проведи", - додає Ірина.

Іра більше не ревнує чоловіка до оголених дівчат у його кліпах

Парочка настільки довіряє одне одному, що навіть жартує з приводу подружніх зрад.

"Якщо мені прийдуть і скажуть, що Потап трахнув хлопчика, я не повірю. От що жінку, то повірю", - каже Ірина.

"А якщо гарного тайського 15-річного хлопчика з такою попою як у молодої дівчини?" – запитує дружину Потап.

"Я відіб’ю", - відповідає Іра та додає:"Було б круто, якби він чпокався з хлопчиками".

Горова не проти, щоб Потап кохався з чоловіками

"Хтось казав про мене, що я епатажний. Подивіться – секрети сімейного щастя. Якщо у вас безбашена дружина, яка голить скроні і набиває собі нескінченні татухи, то ви будите щасливим чоловіком, не переживайте", - жартує Потап.

У свою чергу Горова називає Олексія талановитим і запевняє, що створила усі умови для його праці.

"Я ніколи не просила чоловіка ось ці ось всі сімейні штуки, типу винеси відро, помий посуд, прибери свої шкарпетки бісові. Ось цього не було", - зауважує Ірина.

Потап називає дружину безбашеною

"У нас немає якихось побутових моментів. Немає фінансових чвар. Вона знає, що я творча людина, що в мене шкарпетки повинні крутитися на вентиляторі. Вони повинні там крутиться. Вони навивають мені щось", - зазначає Потап.

Як відомо, Олексій та Ірина виховують двох дітей. Наташу - доньку Іри від попереднього шлюбу і сина Андрія. Саме з ним подружжя і пов'язують свої успіхи.

Дружна родина Потапенків

"Народження сина підштовхнуло на активні дії. Ми почали шукати квартиру, ми знайшли її, купили разом, щоб там зростав наш Андрюша. Андрюша нас усіх зв’язав", - ділиться продюсер.

"Ми і дружба, любов, секс, і партнери, і це набагато більше, ніж чоловік і дружина. Тому, коли починаються дрібні сварки, а вони бувають, потім сідаєш і думаєш: а на фіга псувати собі настрій? Настільки класно от це", - додає Ірина.

Стоп-кадри з відео "ТСН", фото з особистого архіву Горової на сайті "Дуся", фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів