Повалій: Рада – місце для сильних, а я – сильна!

23 лютого 2013, 10:57

Співачка та депутат від Партії регіонів Таїсія Повалій зізналася, що у перші дні роботи в Парламенті їй хотілося звідти втекти.

Але згодом вона звикла та вирішила, що це місце для сильних людей, таких, як вона.

Про це Тая розповіла "ТСН. Особливе".

"Перші дні мене навіть звідти щось виштовхувало, якась сила: "Тікай, тікай, це не для тебе!" А тепер думаю: "Ні! Ні! Ні! Це для сильних місце, а я – сильна", - запевняє Повалій.


Повалій запевняє, що сильна, тому виживе у політиці

Вона лише три місяці як політик, але до нової роботи вже звикла. Щоранку Таї, яка любить поспати, доводиться прокидатися о 7-й та йти на роботу до Ради.

"Я вже навіть сама, без будильника, прокидаюся о сьомій годині. Буває, поставлю собі на 7.15, щоб хоч 15 хвилин поспати. Але о сьомій - все! Я вже прокидаюсь", - розповідає депутатка.

Повалій каже, що прокидається щодня о 7-й ранку без будильника

Чоловік та продюсер Повалій Ігор Ліхута зізнався, що досі не може звикнути до ранніх підйомів дружини, але примушує себе щоранку складати їй компанію.

"Я прокидаюся теж, тому що мені так незручно, що вона має їхати в парламент, а я буду, сволота, спати. Знаєте, мені дуже соромно. Мені дуже її шкода", - каже Ліхута.

Однак через бійки у Раді він за дружину не боїться.

"Вона не входить в бійку ніколи, тому що вона там всіх повбиває, я знаю її характер. Вона як візьме, як скаже: "Я тобі зараз як дам". І все. І там всі будуть літати", - запевняє Ліхута.

Ліхута не переживає за долю дружини під час бійок у Раді

"Людина звикає до всього", - каже сама Тая.

А от син Повалій Денис до маминої нової роботи поки що не звик. Він скаржиться, що тепер вкрай рідко бачиться із нею.

"Вона якось у мене питала з приводу законопроекту якогось, я кажу: "Мам, я в цьому нічого не розумію. Потрібні юристи, я не юрист, навіщо?" – ділиться син Повалій.

Сама ж співачка наголошує, що син та мама – для неї найближчі.

"Денис вже дорослий і я думаю, що його вже зараз дівчата більше тішуть, ніж мама. Але я знаю, що мами завжди не вистачає. Моя мама і мій Денис - це найближчі мені люди. Я можу сказати це впевнено, навіть чоловікові своєму в очі. Тому що чоловіків можна міняти, а мама і син - то люди рідні, які є на все життя, з першого до останнього дня", - запевняє Повалій.

Для Повалій мама та син - найближчі люди

До речі, попри роботу у Раді, Таїсія не забуває і про справу свого життя, тобто співи. Тож на зйомки концерту від "Студії Квартал-95" Повалій завітала разом з чоловіком та виглядала краще, ніж перед цим у Парламенті.

Стоп-кадри з відео "ТСН", фото Дмитра Амідова для ТаблоID та фото "Гламурчіка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів