Сніг зіпсував Гриценку річницю весілля

Понеділок, 25 березня 2013, 12:30

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко планував на вихідних відсвяткувати 10-ту річницю свого весілля з дружиною Юлією. Але все сталося не зовсім так, як мало б бути. І провиною цього, звичайно ж, був снігопад.

Історію того, як негода зіпсувала йому свято, Гриценко розповів на сторінці у Facebook.

"На два дня, на два дня - вы забудьте про меня"... – радісно написав політик 22-го березня у п’ятницю.

"22 березня - наш з Юлею день. У цей день 10 років тому ми одружилися. Святкували тоді весілля на базі відпочинку "Глібовка", що на Київському морі. От туди, у дерев'яний будиночок під соснами, зараз і поїдемо сім'єю. Нам там завжди тепло, навіть коли надворі хуртовина:)" – поділився Гриценко.

Ще у п'ятницю Гриценко був налаштований на святкування 

А вже у суботу Анатолій писав зовсім в іншому гуморі.

"Усім, хто в дорозі: "Приказано выжить!" Ну, що Вам сказати? Такої романтичної весільної подорожі у нас ще не було! Шість годин у дорозі... І от ми знову вдома:) І те, що змогли дістатися дому - диво. Яке стало можливим завдяки водійському братерству..." – розповів Гриценко.

"Ох і напхалися і наштовхалися ж ми: і свою стареньку Хонду, і чужих Жигулів-Джипів неміряно... Мужики кряхтіли й посміхалися: на дорозі - усі рівні:) Насправді, далі Кільцевої дороги ми так і не вирвалися. Геть усе заметено снігом. Фури вздовж і впоперек, як на цвинтарі слонів... Навколо них кружляють звіриними стежками легкові автівки... Суцільні затори, аварії..." – продовжив розповідь екс-міністр.

 Дружина Анатолія Юля, певно, не уявляла, на що перетвориться їхня річниця

"Якоїсь миті навіть подумали: заночуємо на дорозі, аби лишень пального вистачило - не замерзнути, у центрі Європи, на оновленій Автодором автостраді:) Але шмат ковбаси з батоном додав сил і спонукав до пошуку креативніших рішень... Кількаразове тягни-штовхай, прорив через кучугури - й тепер уже вдома", - написав Анатолій.

"…Але - хто ще так справляв своє Трояндове весілля?! Вдома - суха одежа, гарячий чай і сто грамів... Анюта, молодша донька, принесла врятований з машини тортик і урочисто проголосила: "Він просяк моїм страхом і адреналіном":)" – закінчив розповідь Гриценко. 

 Донька Аня привітала батьків з трояндовим весіллям тортиком, який "просяк її адреналіном"
 На жаль, Гриценко не виклав світлини зі своєї екстремальної подорожі за місто

Фото "Дусі"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів