Сніг зіпсував Гриценку річницю весілля

25 березня 2013, 12:30

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко планував на вихідних відсвяткувати 10-ту річницю свого весілля з дружиною Юлією. Але все сталося не зовсім так, як мало б бути. І провиною цього, звичайно ж, був снігопад.

Історію того, як негода зіпсувала йому свято, Гриценко розповів на сторінці у Facebook.

"На два дня, на два дня - вы забудьте про меня"... – радісно написав політик 22-го березня у п’ятницю.

"22 березня - наш з Юлею день. У цей день 10 років тому ми одружилися. Святкували тоді весілля на базі відпочинку "Глібовка", що на Київському морі. От туди, у дерев'яний будиночок під соснами, зараз і поїдемо сім'єю. Нам там завжди тепло, навіть коли надворі хуртовина:)" – поділився Гриценко.


Ще у п'ятницю Гриценко був налаштований на святкування

А вже у суботу Анатолій писав зовсім в іншому гуморі.

"Усім, хто в дорозі: "Приказано выжить!" Ну, що Вам сказати? Такої романтичної весільної подорожі у нас ще не було! Шість годин у дорозі... І от ми знову вдома:) І те, що змогли дістатися дому - диво. Яке стало можливим завдяки водійському братерству..." – розповів Гриценко.

"Ох і напхалися і наштовхалися ж ми: і свою стареньку Хонду, і чужих Жигулів-Джипів неміряно... Мужики кряхтіли й посміхалися: на дорозі - усі рівні:) Насправді, далі Кільцевої дороги ми так і не вирвалися. Геть усе заметено снігом. Фури вздовж і впоперек, як на цвинтарі слонів... Навколо них кружляють звіриними стежками легкові автівки... Суцільні затори, аварії..." – продовжив розповідь екс-міністр.

Дружина Анатолія Юля, певно, не уявляла, на що перетвориться їхня річниця

"Якоїсь миті навіть подумали: заночуємо на дорозі, аби лишень пального вистачило - не замерзнути, у центрі Європи, на оновленій Автодором автостраді:) Але шмат ковбаси з батоном додав сил і спонукав до пошуку креативніших рішень... Кількаразове тягни-штовхай, прорив через кучугури - й тепер уже вдома", - написав Анатолій.

"…Але - хто ще так справляв своє Трояндове весілля?! Вдома - суха одежа, гарячий чай і сто грамів... Анюта, молодша донька, принесла врятований з машини тортик і урочисто проголосила: "Він просяк моїм страхом і адреналіном":)" – закінчив розповідь Гриценко.

Донька Аня привітала батьків з трояндовим весіллям тортиком, який "просяк її адреналіном"
На жаль, Гриценко не виклав світлини зі своєї екстремальної подорожі за місто

Фото "Дусі"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів