Бойфренд Брежнєвої: Віра – втілення слов’янської краси

26 березня 2013, 11:18

Новоспечений бойфренд співачки Віри Брежнєвої, режисер Марюс Вайсберг запевняє, що жінки люблять Віру ще більше, ніж чоловіки. Саме тому він і покликав її зніматися у своєму фільмі "Любов у великому місті".

На думку Марюса, Брежнєва найкраще уособлює сучасну молоду жінку, яка подобається глядачам не лише через красиву зовнішність, але й через красиву душу.

Про це Вайсберг, який і сам не встояв перед "красивою душею" екс-"ВІА Гри", розповів "Heat.ru".

Як відомо, саме завдяки фільму про кохання у великому місті Віра Брежнєва стала називатися ще й актрисою. Режисер Марюс Вайсберг поділився, чому обрав саме її.


"Я шукав молоду, сучасну, російську супер-пару. Льоші Чадову я хотів підібрати не просто актрису, а улюблену глядачем жінку. Я став шукати таку жінку в естраді, придивлявся, питав поради у друзів. І знаєте, просто на диво, багато моїх знайомих дівчат дуже тепло відгукувалися саме про Віру", - сказав режисер.

Жінки порадили Марюсу взяти Віру на головну роль

"У Голлівуді мені колись сказали, що на роль у романтичній комедії актрису потрібно брати не для чоловіків, а для жінок. Я вважаю, що це золоте правило", - додав Марюс.

Вайсберг каже, що був під враженням від того, наскільки добре жінки ставляться до Віри.

"Зазвичай до красунь жінки ставляться скептично. Але у випадку Віри це правило не діє. Мабуть, вона обеззброює своєю природною безпосередністю", - зазначив режисер.

Секрет Віри - у її безпосредності, вважає Вайсберг

Вайсберг та Брежнєва не були знайомі до початку зйомок фільму.

"Як тільки я з нею зв'язався, відразу зрозумів, що це правильна людина. Я побачив, наскільки вона фотогенічна та органічна. Моя задача полягала лише в тому, щоб вона грала себе. Вмовити Віру мені було не складно. Я пообіцяв їй, що я не підведу, що у фільмі не буде нічого вульгарного, що в кадрі їй не доведеться роздягатися", - розповів Марюс.

Судячи з того, наскільки Вайсберг розхвалює Брежнєву, він точно ставиться до неї не лише як до актриси.

"Віра дуже світла, чарівна людина, вона душею ще більш красива, ніж зовні. Я їй сказав: "Навіть якщо ти захочеш роздягнутися, я тобі не дозволю, тому що в кіно мені це абсолютно не потрібно", - зауважив Вайсберг.

Режисер пообіцяв не роздягати Віру у кадрі

На запитання, чи ревнує він Брежнєву до інших режисерів, Марюс запевнив, що ні.

"Я за неї гордий і щиро радий, вважаю, що вона дуже добре зіграла в "Джунглях". Гумор там на Серьожі, а весь драматургічний хребець повністю тримається на Вірі. Я навіть жартую з нею, що потрібно, щоб "Аерофлот" назвав один зі своїх літаків в честь "великої російської жінки Віри Брежнєвої"… Віра, правда, для мене справжнє втілення сучасної слов'янської краси та теплоти", - сказав режисер.

Брежнєва, на думку Марюса, втілення слов'янської краси

І хоча Вайсберг не каже прямо про свій роман з Вірою, він не приховує, що зараз закоханий. Нескладно здогадатися, у кого саме.

"Так, я закоханий. Але я не хочу нічого форсувати, нічого квапити тільки тому, що мені 40. Парадокс в тому, що я ще ніколи не почувався так молодо і комфортно з самим собою. Як складеться, так складеться, все повинно бути природно й органічно", - підсумував Марюс.

Нагадаємо, про стосунки Вайсберга з Брежнєвою стало відомо в лютому, після того, як їх бачили разом у Лас-Вегасі.

А ще у квітні минулого року почали казати про розлучення співачки з чоловіком Михайлом Кіперманом, від якого Віра має доньку Сару.

Фото з Instagram Брежнєвої та "Heat.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів