Білик: Не думаю, що моя краса у кілограмах

Четвер, 4 квітня 2013, 13:59

Співачка Ірина Білик, яка зараз перебуває у гастрольному турі разом з гуртом "ТІК", вважає, що сама собі напророчила самотність. Колись вона написала пісню "Одинокая", тому так і іде сама по життю.

Втім, артистка продовжує вірити, що через деякий час поруч з нею з'явиться коханий чоловік.

Тим часом вона гастролює Україною та худне просто на сцені.

Про все це йдеться у сюжетах "ТСН. Особливе" та "Сніданок з 1+1".

Білик зізналася, що вона, попри усі чутки, самотня. Раніше вона казала, що мріє про обручку, але на 8-ме березня отримала просто каблучку на мізинець.

Ірина вірить в те, що сама винна у своїй самотності.

"Як написала колись, так воно якось і іде по життю. Я сама собі таке напророчила", - сказала Білик, маючи на увазі пісню "Одинокая".

Білик вірить, що пісня "Одинокая" виявилася пророцтвом 

Також співачка не вірить у серйозність захоплень фанатів нею. Хоча постійно отримує компліменти і запрошення від прихильників.

"Я просто не вірю в таке кохання на такій відстані. Артистка, зірка і фанати – зовсім якось… Для мене не зрозуміло, як можна бути щасливою в такому сенсі. Я кажу всім, хто мене кохає, мені здається, потрібно просто знайомитись. Якось ближче спілкуватись", - дає підказку Ірина.

На безіменному пальці Білик носить звичайні каблучки "для краси"

А зараз поруч з нею лише журналісти, син та музиканти з гурту "ТІК", разом з яким вона гастролює. До речі, концерти пішли на користь фігурі Білик. Навіть довелося перешивати одяг.

"Я не зважуюсь тому, що я не думаю, що моя краса в кілограмах. Моя краса в тому, що я настільки люблю зал і можу бути для залу красивою в будь-якому стані, в будь-якій вазі, в будь-якому вбранні. Нехай, звичайно, обговорюють скільки у мене зараз 65, 67 чи 73 сантиметри. Це дуже приємно", - поділилася співачка.

 Ірині приємно, коли обговорюють її фігуру

Іра пояснила, що саме виконання вживу та запальні танці з Віктором Бронюком на сцені сприяють її схудненню.

За один концерт співачка перевдягається тричі. І ці сукні - лише невеличка частина нового концертного гардеробу зірки. Грошей на вбрання Білик не шкодує, запевняє дизайнерка Олена Бернадська.

"Це нечувана сума. Ну це понад 5 тисяч доларів. Це тільки тканини. Тому, що тканини я везла з Нью-Йорка спеціально для Іри", - розповіла дизайнерка.

 Співачка замовляла тканини для концертного вбрання в Америці

До речі, 6-го квітня Ірі виповниться 43 роки. Святкуватиме співачка просто на сцені, на концерті в Ужгорожді.

Нагадаємо, на початку січня Білик казала, що в неї з'явився бойфренд і навіть виходила в люди з якимось чоловіком. Однак усе це виявилося лише "качкою" для преси.

А це продюсер Білик Юрій Нікітін. Він приїхав підтримати підопічну 

Стоп-кадри з відео "Сніданку з 1+1"  та "ТСН", фото надані прес-службою "Mamamusic", на титулці фото "Гламурчіка"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів