Бужинська у Єгипті бюст випинала

16 квітня 2013, 11:11

Співачка Катя Бужинська влаштувала собі пляжний відпочинок у Єгипті. І хоча білявка начебто і по музеях ходила, і до монастирів заглядала, на фотографіях усе одно лише Катя з випнутим бюстом у кольоровому купальнику.

За інформацією прес-служби Бужинської, співачці закортіло потішити себе відпусткою перед насиченою роботою.

"Єгипет - "перлина сходу". Країна найдавнішої цивілізації, благословенний край, де цілий рік світить яскраве сонце, а море завжди тепле і прозоре. Була тут і не раз. Але цього разу вирішила наповнити свій відпочинок новими враженнями та емоціями", - красномовно поділалася Катя.

"Перлина" Бужинська на відпочинку у "Перлині Сходу"

Спочатку Бужинська, з її словами, релаксувала на пляжі, насолоджуючись сонячними променями, теплом і морем. А другу частину відпочинку провела активно.


"Занурювалася у воду, щоб помилуватися коралами, відвідала багаті мінеральними водами, гарячі цілющі джерела - "Лазні Фараонів" і здійснювала різні цікаві екскурсії", - розповіла співачка.

Катя на тлі єгипетських валунів випинала свої принади

Крім того, Катя відвідала монастир Святої Катерини біля підніжжя гори Синай. Також вона побувала у Каїрі, де сходила до Єгипетського національного музею, Музею парфумерії, інституту папірусу. Але у фотозвіті цьому підтвердження, на жаль, немає.

Цікаво, з ким Бужинська відпочивала...

Останні дні відпустки Бужинська провела на пляжі, де і зробила світлини себе коханої на заході сонця.

Нагадаємо, два роки тому Катя взяла участь у пляжній фотосесії в Туреччині.

Фото надані прес-службою Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів