Кличко розповів про "дружні" стосунки з "Дюймовочкою"

Середа, 17 квітня 2013, 16:39

Чемпіон з боксу Володимир Кличко прокоментував чутки про своє весілля з американською актрисою Хейден Пенеттьєрі. Точніше, Володя відмовився їх коментувати.

По-перше, спортсмен назвав стосунки з "Дюймовочкою" дружніми. По-друге, зауважив, що дуже тісно з нею спілкується.

А також Кличко-молодший зізнався "ТСН. Особливе", що хоче стільки дітей, скільки в нього чемпіонських поясів.

Як відомо, останнім часом усі тільки й говорять про весілля Володимира Кличка з Хейден Пенеттьєрі, яке, за чутками, має відбутися влітку. Втім, сам боксер відмовляється підтверджувати чи спростовувати цю інформацію.

"За останні роки дуже багато було чуток. Я не хочу ніякі чутки підтверджувати, коментувати. Я думаю, що якби я сказав про це або Хейден сказала, то це було б зовсім інше", - зазначив Володимир.

Кличко розмито говорить про свої стосунки з Пенеттьєрі 

"Так, ми товаришуємо. Ми знаємо один одного вже п'ять років. Ми проводимо досить багато часу разом. Все інше, що стосується весілля, пропозиції та особистого життя я коментувати не буду. Або ж сам повідомлю і скажу про це. Хотілося б своє особисте життя залишити за лаштунками. Якщо ви мені дозволите", - зауважив боксер.

На запитання, чи має хтось з інших жінок шанс стати його дружиною, Кличко-молодший відповів:

"Ви знаєте, шанси є у будь-якої людини. І коли є величезне бажання - у мене є величезне бажання мати дітей, сім'ю, - тому я впевнений, що моє бажання здійсниться".

 Володимир вже не раз казав, що хоче дітей

До речі, Володимир зізнався, що хотів би мати п’ятеро дітей.

"Мені хотілося б мати стільки дітей, скільки у мене поясів (у Володимира їх 5). Моє бажання з часом лише посилюється. І я впевнений, що коли є бажання і прагнення, мета завжди буде досяжна", - підкреслив Кличко.

Що ж до нещодавніх світлин, на яких Володя і Хейден зовсім не по-дружньому відпочивають на пляжі, то боксер і їх не став коментувати.

 Такі ось дружні стосунки демонструють Хейден і Вова

"У нас з Хайден дуже тісні стосунки, протягом останніх п'яти років ми знаємо один одного і підтримуємо наші теплі дружні взаємини. Я думаю, що коментувати фотографії не потрібно, вони говорять самі за себе. Все інше про своє особисте життя я повідомлю", - сказав Кличко.

 Так-так, світлини говорять самі за себе...

"А якщо не буду, значить залиште його (життя) тільки для людини, якій воно потрібне. Воно мені потрібне, особисте життя. Тому залишу його за лаштунками", - резюмував Володимир.

 

До речі, Пенеттьєрі нещодавно казала, що вже готова народжувати дітей.

Стоп-кадри з відео "ТСН" та скрін-шот з сайту "The Daily Mail", з Instagram Пенеттьєрі


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів