Перша жінка Шуфрича: Його успіх сприймаю як свою перемогу

Понеділок, 22 квітня 2013, 11:26

Перша дружина депутата від Партії регіонів Нестора Шуфрича Ірина Ярошовець не приховує, що дуже тепло спілкується з другою дружиною політика – Наталею Вороною.

Ірина чи не вперше з'явилася перед камерами і дала інтерв’ю, у якому розповіла про своє знайомство, розлучення та теперішні стосунки з Шуфричем.

Розпитала жінку Катерина Осадча у програмі "Світське життя".

На вечірці з нагоди дня народження дизайнерки Юлії Айсіної обидві екс-дружини Шуфрича сиділи за одним столиком та випивали за здоров'я іменинниці.

Як виявилося, жіночки підтримують гарні стосунки.

"Ми з Наталею дружимо з першого дня, як я її взнала, коли вона стала дружиною Нестора. Колишніх дружин не буває. Нас пов'язують разом діти, нас пов'язує Нестор, який увійшов у наше життя, ми з Наташею у дуже близьких гарних стосунках і я вважаю, що це нормально, так само, як і з Нестором", - заявила Ірина Ярошовець.

 Таке нечасто побачиш: дві екс-дружини Шуфрича за одним столом

Жінка також зазначила, що Ворона не була причиною її розлучення з Шуфричем.

"Я вже рік жила з другим чоловіком, коли Наташа увійшла у життя Нестора. Вона з'явилася молоденька, красива дівчинка з конкурсу краси. Нестор мене з нею познайомив, і тому жодних розбіжностей не було", - розповіла Ярошовець.

Ірина запевняє, що Наташа не була причиною її розлучення з Нестором

На запитання про причини розлучення з Нестором Івановичем, Ірина відповіла:

"Шлюб був дуже раннім. І я думаю що причина найбільша була саме в тому, що двоє балуваних дітей дуже рано одружилися. Одному 21, іншому 17, зустрілися на вечірці, покохали одне одного і за тиждень одружилися. І точно так само рано розійшлися".

"Причому я маю сказати, що в нашому житті навіть розлучення було дитяче, в нас не було того бруду. Окрім хорошого, я реально нічого не можу про нього сказати", - додала колишня дружина Шуфрича.

 Ярошовець дуже добре відгукується про Шуфрича

Що ж до матеріальної допомоги, то Ірина каже, що не вимагала від Нестора грошей.

"У мене по життю були чоловіки з грошима. Це правда. Крім того, я сама завжди працюю, я займаюся продажем предметів живопису. У моєму випадку, я не вважаю, що колишній чоловік має допомагати дружині. От Саші (сину), те що він вважав за потрібне, те, що він хотів, він йому купував", - поділилася жінка.

"Я думаю, що красиво розлучитися і залишитися у гарних стосунках – це велике мистецтво", - підкреслила Ірина.

Судячи з того, що Ірина прийшла на вечірку з сумочкою від "Dior" за 3 тисячі доларів, вона  таки має гроші 

Вона також розповіла, що познайомилися вони з Шуфричем в університеті.

"Нестор тоді ще не був відомими політиком, я тоді була студенткою першого курсу історичного факультету", - згадала жінка.

У молодої пари було пишне весілля, але безалкогольне, бо тоді діяв закон, який забороняв пити.

Ірина не шкодує, що розійшлася з Шуфричем ще до того, як він став відомим політиком 

Зараз, коли Шуфрич є відомим політиком та матеріально забезпеченим чоловіком Ярошовець не кусає собі лікті, а навпаки – нібито радіє успіхам колишнього.

"По-перше, було б нерозумно, якби я, будучи матір'ю його сина, не раділа його успіхам. Тому будь-який його успіх я сприймаю як і свою перемогу", - резюмувала жінка.

Нагадаємо, 46-річний Нестор Шуфрич наразі є вільним. Він має двох синів – Сашка від першої дружини Ірини та Нестора – від другої дружини Наталі.

Стоп-кадри з відео "1+1", фото "E-motion", "Golos.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів