Гайтана любить мити посуд та ненавидить прасувати

13 травня 2013, 17:00

На честь Міжнародного дня матері, який відзначали 12-го травня, співачка Гайтана розповіла про свої стосунки з мамою.

Виконавиця зізналася, що мати її багато чого навчила та, на відміну від батька, підтримала її бажання стати співачкою.

Також Гайтана розповіла "E-motion", що завдяки мамі любить мити посуд та прибирати вдома.

"Зв'язок між дитиною і матір'ю дуже сильний. Почуття любові матері й дочки не зрівняється ні з чим..." – вважає Гайтана.


Співачка каже, що в неї з мамою дуже близькі дружні стосунки.

"Вона єдина людина, якій не потрібно розповідати багато. Вона розуміє все без слів, просто відчуває. Саме вона може завжди знайти правильні слова підтримки, розради. Думаючи про своїх майбутніх дітей, я розумію, що обов'язково візьму як приклад наші стосунки з мамою", - поділилася Гайтана.

Гайтана пишається своїми стосунками з мамою

"Вона дуже мудра. Навіть у моменти, коли їй було дуже важко, я розуміла, що я для неї є сенсом життя. Я це відчула не на словах, а відчувала серцем. Я вдячна їй за те, що вона вміє бути не егоїстичною. У ті хвилини, коли мені потрібна допомога, вона, читаючи між рядків, вміє підтримати, вміє надихнути, заспокоїти. Її слова є головною опорою мого життя. Вона для мене найрідніша людина", - зізналася виконавиця.

Також співачка розповіла, що завдяки мамі вона завжди думає про хороше.

"Вона завжди попереджає: "Доця, думай тільки про хороше". Вона пояснює, що те, про що ми думаємо, в результаті втілюється в наше життя. Це головна порада, що супроводжує мене по життю", - зазначила Гайтана.

Гайтана за порадою мами намагається завжди думати про хороше

"Мама є зачинателем мого позитиву. Я вважаю, що це дуже-дуже мудро", - додала зірка.

Цікаво, що завдяки мамі Гайтана дуже любить мити посуд.

"Коли ми разом жили, коли я дорослішала, то завжди допомагала мамі. У мене є хобі - мити посуд. Цю любов прищепила мені мама... Коли я мию посуд, то постійно щось наспівую, думаю про своє, розслабляюся. Я пам'ятаю, ми з мамою завжди все робили разом. Разом готувалися до приходу гостей, займалися генеральним прибиранням", - розповіла артистка.

"Вона ніколи не змушувала мене, нам обом було це в задоволення. Саме завдяки мамі для мене прибирання дому, готування - улюблені справи. Я завжди роблю це з любов'ю, натхненням. Єдине, що не люблю робити - прасувати. Це теж пішло у мене від мами. Тому завжди намагаюся купувати речі, які не потрібно прасувати", - зізналася Гайтана.

Гайтана з дитинства любить займатися хатніми справами

До речі, саме мати підтримала Гайтану у виборі музичного шляху.

"Пам'ятаю, як я здивувала всіх своїм рішенням займатися музикою. Я закінчила економічний ліцей, і всі думали, що я стану економістом. Але я сказала, що хочу займатися творчістю. Незважаючи на те, що для мами це стало якимсь шоком, вона не відмовляла мене, а, навпаки, підтримала", - згадала зірка.

"Пам'ятаю, тато в той момент, навпаки, сказав: "Співати всі можуть, вибери більш гідну професію". Це були два абсолютно різні підходи. Я дуже щаслива, що мама мене підтримала", - сказала Гайтана.

Саме мама підтримала співачку у виборі професії

Зараз співачка живе далеко від своєї матері, але намагається бачитися з нею якомога частіше.

"Ми щодня зідзвонюємося по скайпу. Коли мама щось готує, вона завжди показує мені страву по Інтернету. Завжди передає мені різні смаколики. Відмовитися від її страв іноді просто неможливо. Бачимося на всі свята, іноді вона приїжджає до мене, щоб провести весь день разом", - зауважила Гайтана.

Фото з офіційного сайту Гайтани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів