Сором’язлива Білик в Туреччині відмовляла залицяльникам

16 травня 2013, 10:50

Співачка Ірина Білик, як відомо, усі травневі свята провела в Туреччині разом з сином Глібом. І якщо українських туристів артистка не цуралася, то місцевим кавалерам сором’язливо відмовляла.

Втім, Іра зізналася, що під час гастрольного туру батьківщиною у неї з’явилося кілька прихильників, з якими вона не проти поспілкуватися після відпочинку.

Про це Білик розповіла "ТСН. Особливе".

У Туреччині співачка проводила час в окремому бунгало. Однак не відмовлялася від подарунків чоловіків-шанувальників. Хоча на більше не зважувалася.


"Це не означає, що я з усіма зустрічаюся… Поки я була в турі, у мене з’явилися прихильники, дуже цікаві люди, думаю, що повернуся на Україну і буду думати… Може, щось в мене вийде, і кохання, я не знаю", - кокетливо каже Ірина.

Іра сподівається знайти кохання серед своїх українських прихильників

"Я на сцені можу загравати з мужчинами. Але в житті я більш веду таке домашнє існування. Навіть, коли якісь чоловіки підходять. Мені соромно якось сказати відразу: "Так, давайте зустрічатися". Я кажу: "Ні-ні, тільки не сьогодні",- додає співачка.

Під час відпочинку Білик відмовлялася не лише від чоловічої уваги, але й від місцевого розмаїття їжі та напоїв. Їла лише овочі та фрукти, щоб не зіпсувати фігуру.

"Щодня масаж, щодня. Дуже мені сподобалося. І я хочу масажисту віддячити, копієчку залишу", - зазначила Білик.

Щоб не обгоріти на сонці, до моря співачка ходила лише у довгій сукні від свого улюбленого дизайнера - Олени Бернацької. До речі, незабаром Іра стане хрещеною дочки Олени.

Білик ховала тіло під тканиною, а очі - під окулярами

"Вона через місяць буде мамою, в неї буде донька. Її буде звати Соня. А я буду її хрещеною мамою", - зауважила співачка.

Білик зізналася, що за сім днів у Туреччині встигла скучити за Україною. Бо саме там лишилися люди, яких вона любить. Щоправда, 13-річний син був поруч.

Поки зіркова мама відпочивала біля моря, Гліб бавився з новими друзями.

"Я азартний, я люблю грати в покер, рулетку, мама мене, звичайно, хоче відучити", - сказав хлопець.

Гліб з букетом квітів для матусі

Гліб вважає свою маму ідеальною, бо вона до нього дуже лагідна, ніколи не сварить, а лише виховує.

"Мама любить троянди, ромашки, взагалі мама усі квіти любить", - зауважив Гліб та зірвав для Білик букет місцевих квітів.

До слова, Ірина нечасто відпочиває, бо майже весь час працює. Але незабаром зірка знову планує їхати закордон.

"В мене є зараз подарунок - подорож на Сардинію, і я їду туди зі своєю подругою, чоловіків не беремо, там своїх вистачає. Тож, Україно, чекайте на нового прихильника з Італії", - жартує Білик.

Іра збирається на Сардинії, де нещодавно засмагала Світлана Лобода

Нагадаємо, окрім Туреччини співачка встигла побувати у Криму, де покаталася на яхті з родиною харківського губернатора Михайла Добкіна.

Стоп-кадри з відео "ТСН" та фото з Facebook Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів