Гросу відсвяткувала повноліття між Москвою і Пітером

11 червня 2013, 14:42

Як колись співала російська зірка Земфіра - "А девочка созрела". Саме це можна сказати про співачку Аліну Гросу, яка днями відсвяткувала своє повноліття.

Цікаво, що вечірка відбулася не на батьківщині, а у культурній столиці Росії – Петербурзі.

Схоже, хлопця Аліни поруч не було, і батьків також. Зате були московські друзі, які прилетіли до Пітера, де дівчина давала концерт.

Про це повідомляє піар-агентство "Master Management".


Гросу, наче справжня зірка естради, святкувала своє 18-річчя на сцені. Саме у свій день народження Аліна поїхала до Петербурга, де в неї був запланований концерт.

Вдень Аліна гуляла Пітером, а ввечері давала концерт

Спочатку вона планувала влаштувати вечірку з друзями у Москві, але вони зробили Аліні сюрприз – завітали до Пітера.

"У День народження я отримувала багато дзвінків і смс, вдень встигла погуляти по Пітеру. Мені було приємно, що повноліття я проведу на сцені - це було прекрасно, але все одно мені бракувало друзів і я була трохи засмучена", - поділилася Гросу.

Аліні тільки стукнуло 18, а таке враження, що вона вже років 20 на сцені...

Спочатку вона планувала влаштувати вечірку з друзями у Москві, але вони зробили сюрприз – завітали до Пітера.

"Коли я вийшла на сцену і побачила в залі своїх найближчих друзів, моєму щастя не було меж! відспівали програму на одному диханні і ми вирушили святкувати", - розповіла Аліна.

Друзі прилетіли до Аліни з Москви

Свято тривало до 4-ї ранку, після чого уся компанія полетіла до Москви. У своїй кімнаті в гуртожитку Гросу також знайшла купу квітів та подарунків від друзів з України, Росії, Чехії, В'єтнаму, Німеччини, Америки.

"Я щаслива, що завдяки моєму роду діяльності у мене багато друзів. Адже з багатьма я познайомилася гастролюючи з виставами по світу. Приємно було отримати всі ці вітання та подарунки, особливо з України від рідних. Після закінчення сесії приїду до Києва і обов'язково влаштую вечірку для рідних і друзів "- сказала співачка.

Серед подарунків повнолітньої Аліни були парфуми, сумки, дизайнерські сукні, косметика, прикраси тощо.

Фото надані піар-агенством "Master Management"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів