"Міс Україна-2013" пішла на конкурс через нещасне кохання

27 червня 2013, 11:40

Ганна Заячківська, яка цього року отримала титул "Міс Україна", зізналася, що пішла на цей конкурс через своє нещасливе кохання.

Дівчина з червоним дипломом закінчила факультет іконопису, гучно відсвяткувала випускний бал та збирається на Балі, де представлятиме країну на конкурсі "Міс світу-2013".

Про це йдеться у "ТСН. Особливе".

Ганна, якій Ван Дамм пропонував роль у своєму фільмі, ретельно готувалася до випускного балу. Міска чепурилася аж три години. Втім, на гулянні поводилась скромно. А між танцями поділилася правдою.


Найкрасивіша дівчина країни має диплом іконописця
Дипломна робота Ганни

Виявляється, на конкурс краси Заячківська пішла для того, щоб відволіктися від особистих переживань.

"Зараз про це я можу спокійно вже сказати. Бо мені легко вже. Не так болить. Я досі люблю одну людину. Проте я не з нею. І напевно доля так складеться, що й не буду з нею", - зізналася дівчина.

21-річна Заячківська страждає від нерозділеного кохання

"Навіть на ті конкурси я пішла неспроста. Щоб себе трішки підняти з колін. І з того стану, який в мене був", - поділилася Заячківська.

Ганна також зауважила, що після закінчення навчання працювати не збирається. Принаймні якийсь час.

Спочатку вона поїде на Балі, де боротиметься за корону "Міс світу". А після конкурсу вступатиме до магістратури іконопису.

"Міс Україна-2013" збирається продовжити навчання на іконописному факультеті

Нагадаємо, конкурс краси "Міс Україна-2013" цього рокуи відбувся за зачиненими дверима. Гостями заходу стали актор Жан-Клод Ван Дамм та тусовщиця Періс Хітон.

Фото зі сторінки Заячківської у ВКонтакте та стоп-кадр з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів