Седокова дала обітницю безшлюбності

2 липня 2013, 16:42

Співачка Ганна Седокова знову намагається прикути увагу до своєї персони. Цього разу жіночка заявила, що дає обітницю безшлюбності.

Про це Аня, як і годиться, повідомила усьому світу на своїй сторінці в Twitter, а в Instagram додала нові фото своїх грудей.

"Я вирішила ще мінімум 5 місяців не бути в серйозних стосунках. Адже можна ж дати обітницю безшлюбності в прямому сенсі цього слова?" - повідомила артистка.

"Тому що немає нічого прекраснішого і більш хвилюючого для дівчини, ніж цукерково-букетний-романтично-хвилюючий період))) "Вільна я", - додала вона.


Седокова мріє про букетно-цукерковий період

Певно, Седокова дуже хвилювалася, або ж була голодна, коли публікувала цю заяву, адже замість "обет безбрачия" співачка написала "обед безбрачия".

До слова, за кілька годин до своєї заяви Аня написала чергове драматичне повідомлення про зневіру в людині. Схоже, екс-"ВІА Гра" вкотре кинула камінець в город свого колишнього чоловіка Максима Чернявського.

"Чи можна пробачити людині брехню? Гадаю так, якщо у неї є на те обставини. Чи можна пробачити людині, яка бреше на порожньому місці, без будь-якої на те причини? Бреше, просто тому що жити інакше не вміє. Бреше тобі, бреше собі, бреше глядачам свого Інстаграма… Гадаю не варто", - написала вона.

Аня заговорила про обітницю безшлюбності й знову показала груди

"Мені дуже шкода, що ти став таким. Чи мені дуже шкода себе, якщо я не бачила раніше, що ти – був таким завжди", - додала пафосно артистка.

Цікаво, якщо ці слова дійсно стосувалися Чернявського, то що ж в його словах чи поведінці образило Седокову? Чи, бува,не те, що він показав обличчя їхньої доньки Моніки?

Співачка заговорила про брехню

Адже ще нещодавно, незважаючи на розлучення, Аня досить тепло озивалася про екса.

"Ми інколи сваримося, миримося – це наче вулкан. Але не проходить, здається, ані години, щоб я не отримувала повідомлення від нього", - розповіла Седокова в коментарі "Світському життю".

До речі, телеведучій Катерині Осадчій Аня повідомила, чому пішла від Максима:

"Я пішла, тому що мені треба було побути… Вирости в певному плані. Йому було необхідно вирости в якомусь плані. Я його відпустила, щоб він ріс. І він мене відпустив, щоб я росла. Та найцікавіще, що, щойно ми підписали папери про розлучення, ми стали найкращими друзями".

Седокова розповіла, чому пішла від другого чоловіка

"Ми розлучені за двома законами – й за українським. І ще будемо через якийсь час, через 4 місяці, й за американським законом. Тобто там складніша система. Але за українським законом ми вже розлучені", - додала вона.

На закид Осадчої, що Седокова якось вже легко говорить про розлучення і чи не означає, що в неї вже є новий коханий, співачка відповіла:

Аня пішається своїм тіло й виставляє на показ

"Я обираю поки що. Я сказала собі: я буду обирати, я працюватиму, займатимуся творчістю, прийматиму гарні залицяння. Чим я й займаюся. До мене залицяються дуже багато. До мене залицяються чоловіки і мені поки що добре".

Наостанок Аня ще раз зауважила, що інакше ставиться до показу сексуальності й своїх відвертих нарядів.

Артистка обирає собі чергового коханця

"Я живу вже трошки за іншими стандартами, іншими моментами і в іншій, правду кажучи, державі. Тому це я. Якщо ви не хочете, то можете мене любити. Якщо я вам подобаюсь – любіть мене, будь-ласа", - резюмувала Седокова.

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів