Огнєвіч не уявляє життя без Інтернету та мріє об’їхати світ

30 липня 2013, 14:57

Лауреатка цьогорічного конкурсу "Євробачення" Злата Огнєвіч складає враження такої собі хорошої дівчинки з правильними цінностями та вихованням. Але, швидше за все, це не просто враженням, а Злата саме такою і є.

У бліц-інтерв'ю "STORY" Огнєвіч зізналася, що справжнім чоловіком вважає свого батька, що не уявляє, як раніше жили без Інтернету та що секс і кохання різняться так само, як Сонце і Місяць.

"Мої батьки - дуже сильні і мудрі Вони навчили мене пам'ятати початок шляху і, незважаючи на успіх, залишатися людиною", - заявила Злата.

За її словами, вона завжди мріяла здійснити навколосвітню подорож. А ще вона з упевненістю може сказати, що музика робить її щасливою людиною.


Для Огнєвіч свобода - це - абстрактне поняття, за допомогою якого одні люди маніпулюють іншими.

Музика робить Злату щасливою людиною

Злата зізналася, що не уявляє, як раніше люди жили без літаків, Інтернету і портативного плеєра.

На запитання, кого вона вважає справжнім чоловіком, співачка сказала – батька, а ось ідеальних чоловіків, на думку Злати, не усніє.

"Моя улюблена цитата: "Зайці не старіють, - сказав заєць. - Зайці вмирають молодими. - Це чому ж? - Ми біжимо, розумієш? А рух - це життя", - поділилася Огнєвіч.

"Не так давно я зрозуміла, що ще не знаю всіх своїх можливостей. Щоб домогтися успіху, необхідне бажання працювати і любов до обраної професії. І завжди братися за роботу, яка не по силах. Насправді ж - дорогу здолає той, хто йде", - також зазначила Злата, відповідаючи на бліц-запитання.

Огнєвіч, певно, після участі у "Євробаченні" зрозуміла, що не знає усіх своїх можливостей

Злату завжди радує робота над новою піснею.

"Це як таємниця. Спочатку, всі творчі люди переживають, чи відкрити її іншим. І коли пісні дано життя, я відчуваю щастя", - поділилася виконавиця.

Огнєвіч упевнена, що сила людини полягає у її здатності фантазувати. А реальність, на її думку, це те, що ми самі створюємо.

"Наш світ подібний до чистого полотна, я беру улюблені фарби і малюю", - сказала Злата.

Злата мріє про навколосвітню подорож

Ідеальний будинком для дівчини є місце, в яке хочеться повернутися після гастролей і зйомок. І там обов'язково має бути рояль.

Крім того, Огнєвіч хоче навчитися грати на Hang Drum та із задоволенням зустрілася би зі Стінгом, з яким, до речі, вона не проти заспівати в дуеті.

Улюбленою книгою Злати є "Пікнік на узбіччі" братів Стругацьких, а серед улюблених виконавців співачка виокремлює Боббі МакФерріна, Майлза Девіса, Вітні Х'юстон і Марію Каллас.

Цікаво, що на запитання про те, ким вона була у минулому житті, Злата сказала - мабуть, птахом.

Злата гадає, що в минулому житті була птахом, а на "Євробаченні" її символом був метелик

За словами Огнєвіч, між любов’ю та сексом така сама різниця, як між Сонцем та Місяцем.

І наостанок Злата зазначила, що для неї дуже важливим є здоров'я її близьких.

Нагадаємо, цього року на конкурсі "Євробачення" з піснею "Gravity" Злата Огнєвіч посіла третє місце.

Фото з соцмереж Злати Огнєвіч

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів