Сестри Завальські: Дует "Алібі" не сказав останнього слова

20 серпня 2013, 16:47

Сестри Аня та Аліна Завальські, які зараз будують сольні кар’єри, запевняють, що їхній дует "Алібі" досі існує. Більше того, дівчата вже кілька років готуються до всеукраїнського туру.

Але нещодавно кожна з сестер дозволила собі відпочинок. Старша Аня поїхала на Крит, де влаштувала фотосесію в купальниках. А молодша Ангеліна з чоловіком Олександром Колодієм провела відпустку в Іспанії на Майорці.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Завальські розповіли про те, як вони відновлюються після напруженого робочого ритму.

За словами Ані, наразі вони з сестрою працюють над спільним гастрольним туром.


"Зараз ми себе не квапимо, бо є важлива поточна робота - гастрольний тур по Україні готувався багато років. Я думаю, що група "Алібі" не сказала свого останнього слова", - сказала співачка.

Дівчата скоро поїдуть по містах країни з гастролями
Сестри Завальські іноді виходять в люди разом

Але все ж таки дівчата викроїли кілька днів для подорожей, бо, за їхніми словами, для відпочинку потрібно "перемикання".

"В артистів немає такого універсального рецепта на кожен день, оскільки ритм і темп життя дуже швидко змінюються і змушують щоразу підлаштовуватися, щоб все встигнути і реалізувати задумане. Найкраще для мене - це повне перемикання. Коли вдається кардинально змінити обстановку, поїхати туди, де інші люди, інша кухня, можливо, навіть, інше повітря - просто чудово. Метод контрасту на мене діє дуже добре, це як у спорті - не можна перевантажувати один і той самий м'яз, потрібно міняти вправи", - сказала Ганна.

Аня цього літа побувала на Криті
Співачка не лише засмагала та купалася, але й позувала професійному фотографу
Щоправда, світлини не були призначені для глянцю, а з'явилися лише у Facebook

"Душа завжди відчуває, що їй потрібно. Іноді потрібно усамітнитися, а іноді, навпаки - побути в натовпі. Все залежить від ситуації і настрою, від вашої індивідуальності. Ще дуже важливо любити, постійно перебувати в стані закоханості", - поділилася Аліна.

Аліна з чоловіком відпочили в Іспанії
Аліна зазвичай не "світить" свого чоловіка у соцмережі, бо не хоче піаритися на власних стосунках

Нагадаємо, першою у сольне плавання з дуету "Алібі" пішла старша Аня. А за півроку так само зробила і молодша Аліна.

Фото з Facebook Ані та Аліни Завальських

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів