Червоненко хвалиться сином в Оксфорді та дружбою з Моїсеєвим

Вівторок, 3 вересня 2013, 10:58

Екс-губернатор Запорізької області і голова департаменту авіації МНС Євген Червоненко давно відомий своєю дружбою з зірками шоу-бізнесу. Він навіть сам записав диск, який слухають лише його друзі.

А композитор Ігор Крутой дозволив Евгену Альфредовичу виконувати свою пісню.

У липні Червоненко став гостем фестивалю "Нова хвиля" в Юрмалі, де його зустріла Катя Осадча. Тож в ефірі програми "Світське життя" політик поділився останніми новинами та ще раз наголосив, що пишається дружбою з Борисом Моїсеєвим.

На музичний конкурс Євген Альфредович завітав сам, у якості друга Ігоря Крутого.

"Син Кирил тільки приїхав з Англії, вступив в Оксфорд, я дуже тішуся. І Альфред на тренуванні - готується до Ялта-раллі - потягнув ногу, а Ніна не змогла їхати", - розповів Червоненко.

 Син Червоненка вступив до Оксфорда

До речі,  цього року саме Крутой відповідатиме за розважальну частину перегонів "Yalta Rally Fest", які влаштовує автогонщик Червоненко.

"Ми дружимо багато років, колись нас познайомив Рінат Леонідович, і в нас теплі відносини", - повідомив екс-губернатор.

 Мабуть, дуже не дешево коштують послуги Крутого у якості массовика-витівника на раллі у Ялті

Незважаючи на те, що крім перегонів політик захоплюється співами і навіть нещодавно видав другий альбом своїх пісень, виходити на велику сцену він не поспішає.

"Цей альбом - суто для друзів. Ігор Крутой і Алла Крутая офіційно дозволили мені співати "Мой друг", навіть документи є – дозвіл на серветці написаний. Це сталося у Монако торік", - поділився Червоненко.

Також у Юрмалі Євген Альфредович привітав з одужанням свого друга - співака Бориса Моїсеєва.

Червоненко показав фото з Моїсеєвим, яке в Юрмалі зробив Потап 

"Я його привітав з силою духа. Пережити те, що він – і повернутися! Хай сміються, але люди купляють квитки! Це треба мати таку силу духу. Я пишаюсь тим, що він мій товариш і друг", - наголосив знавець українських автошляхів Червоненко.

Ось цей напис на спині Моїсеєва мав на увазі Червоненко, кажучи про те, що з Бориса сміються, але квитки купляють 

Нагадаємо, торік екс-губернатор розповів, що окрім Григорія Лепса, дружить ще й з Борисом Моїсеєевим. Тоді ж Червоненко привідкрив таємницю останнього

Фото з Facebook Червоненка та стоп-кадри з відео "Світського життя", фото на титулці з сайту "Сегодня"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів