Янукович знову вийшов на тенісний корт

П'ятниця, 6 вересня 2013, 16:37

Президент Віктор Янукович повернувся на тенісний корт. Він знову активно тренується та каже, що вже вийшов на певний рівень.

Крім того, в інтерв'ю журналу "Олімпійська Арена" Віктор Федорович розповів, чим схожі стратегії перемоги у спорті та політиці.

Після травми коліна, яка вже зажила, Янукович знову грає у теніс.

 Янукович радіє поверненню на корт

"Намагаюся тренуватися регулярно. Була перерва через травму коліна. Але тепер я знову на корті. Слава Богу, здоров'я дозволяє", - заявив президент.

Він також зауважив, що вже вийшов на певний рівень у грі в теніс .

"Думаю, я вийшов на певний рівень. Колись чемпіон світу з шахів Анатолій Карпов, який у зрілому віці почав займатися тенісом, сказав, що цей вид спорту - це шахи в русі. Повністю згоден, адже головне в тенісі - це стратегія і тактика", - поділився Віктор Федорович.

"Цю гру необхідно вміти бачити на два-три кроки вперед. Необхідно перед стартом прорахувати - як зробити подачу, як її прийме противник, якими будуть можливі варіанти відповіді, і що ти будеш робити далі. Намагаюся під кожного партнера підібрати відповідну тактику, залежно від його навичок, руху на корті і стилю гри", - зазначив Янукович.

 У тенісі Янукович підбирає тактику під кожного суперника

Президент вважає, що спорт і політика чимось схожі.

"Думаю, що у політиці, як і у спорті, головне – це стратегія перемоги, план виграшної боротьби. Якщо у спорті перемога – це твій виграш, на світовій арені це – перемога країни, то в політиці в результаті перемоги твоєї команди виграє український народ. Але і у спорті, і в політиці потрібно вибудовувати стратегію перемоги, аналізувати свою гру та гру суперника", - сказав гарант.

      Янукович у тенісі лівша 

"Загалом досвід спорту, звичайно ж, не завадить будь-якому політику. Адже спортивна підготовка – це, в першу чергу, витривалість, відмінна фізична форма, воля до перемоги і командна робота – навіть у такому індивідуальному виді спорту як теніс", - додав він.

Крім цього глава держави видав головний секрет своєї гри в теніс. Виявляється Віктор Федорович шульга.

"У тенісі я лівша, хоча пишу правою рукою. Більшість тенісистів грають правою рукою, і, відповідно, їх супротивники - правші. Вони звикли до того, що м'яч на подачі закручується в певний бік. А коли починають грати з лівшею, це "ламає" їх бачення гри і рух м'яча, до якого вони звикли", - поділився Янукович. 

Нагадаємо, два роки тому Віктор Федорович розповідав про те, як "трішки плаває" і "трішки травмував коліно". 

Фото з сайту видання "Олімпійська арена"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів