Подкопаєва: Дефіле у бікіні та силіконові губи – це не моє

Середа, 18 вересня 2013, 11:38

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Ліля Подкопаєва цього року відвела дочку Кароліну до першого класу. Спортсменка розповіла, що навчання дітей обходиться їй не так вже і дорого.

Крім того, Ліля поділилася думками з приводу конкурсів краси та використання пластичних операцій у прагненні виглядати краще.

Про все це йдеться в інтерв’ю Подкопаєвої сайту "E - motion" .

"Цього року я відвела Каролінку до школи, в перший клас, але до цього я вже поставилася більш спокійно, ніж у минулого, коли відводила на навчання Вадима. Торік я розуміла, що у моєї дитини закінчилося таке безтурботне дитинство. Вони вже дорослі", - поділилася Ліля.

 Тепер обидві дитини Лілі ходять до школи

Деякі зірки скаржилися на те, що зібрати дитину до школи нині дорого коштує. Однак Подкопаєва так не вважає.

"У нас державна гімназія, платимо ми за продльонку, іноді платимо за книги, зошити, щоб підтримати наш клас. Але це не ті речі, на яких потрібно економити. Це адже інвестиції в майбутнє наших дітей", - зазначила Лілія.

"А що стосується секцій і гуртків, все відносно. Наприклад, заняття плаванням у нас коштують 50 гривень, бальні танці на місяць 300 гривень. Ще не знаю, у скільки обійдеться теніс і футбол, ми поки цим не займалися", - додала вона.

"А, наприклад, коли мої діти навчалися в Америці, вони ходили в "public school" (державна школа), там ми взагалі нічого не платили, навіть за розвезення. Єдине, за що платили, це за додаткові спортивні заняття. Виходило близько 120 доларів на всю сім'ю", - розповіла гімнастка і сказала, що особисто відвідує батьківські збори.

 Ліля, до речі, нічого не сказала про участь у вихованні дітей їхнього батька Тимофія Нагорного

На запитання про те, як на неї реагують батьки інших дітей, Ліля сказала:

"Дивляться, звичайно ж. Але у нас є одне об'єднуюча ланка - це наші діти. Там немає жодних регалій і звань. Скажімо так, в нашій школі я почесний гість. Минулого і цього року лінійку батьків першокласників відкривала я. Це приємно".

Крім цього, Подкопаєва розповіла про акценти у вихованні своїх дітей.

"Кароліну я виховую так, щоб вона могла за себе постояти. А ось увагу Вадима, як старшого брата, я завжди акцентую на захисті, як сестри, так і всіх дівчат. Ми виховуємо дітей всім сімейством", - зазначила Лілія.

 Гімнастка вчить сина захищати сестру та інших дівчат

Подкопаєва, як відомо, є частим гостем на заходах, на кшталт конкурсів краси. Ліля поділилася думками з приводу того, чи могла б вона сама взяти участь у подібних конкурсах.

"З приводу таких от конкурсів я, чесно кажучи, не думала. Звичайно ж, я часто також виходжу на сцену, дефілюю у якості почесних гостей, нагороджую номінантів. Це є в житті, і цього мені достатньо. Але на таких конкурсах на дівчат дивляться трохи по-іншому. Я виступала також у купальниках, у спортивних, але вийти на сцену в бікіні, щоб мене оцінювали, я б не змогла", - зізналася спортсменка.

"Я готова, щоб оцінювали мою гімнастичну роботу, але от дефіле, напевно, це не моє. Тим не менш, я була кілька разів у складі журі у таких конкурсах", - додала Ліля.

 Ліля охоче відвідує конкурси краси як гість, але участі у них не брала би

Також Подкопаєва висловила свою точку зору з приводу пластичних операцій.

"Давайте поговоримо конкретно про мою зовнішність, коли мені буде ближче до 50 -ти. Ніколи ж не знаєш... В принципі, я за красу. Якщо ж людина відчуває, що їй це необхідно, але робить це в міру, без перебору, то чому ні? Зараз, мені здається, цінуються дівчата, які виглядають натурально. Іноді дивишся на молодих панянок, у яких силіконові губи і груди, нарощені вії, нігті ... це все-таки не моє", - сказала Ліля. 

Фото "Tochka.net", з Facebook Подкопаєвої та фото Дмитра Амідова для ТаблоID


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Лаунж

Подкопаєва ридала, віддаючи сина. ВІДЕО

"Вже ридаю, ридаю страшно від того, що так швидко пролетіло, ну по суті, дитинство. Все здавалося, що він такий малюк, ось, ось такий маленький і вже сьогодні йдемо в перший клас", - поділилася Подкопаєва.
Останні матеріали
Більше матеріалів