Скрипка згадав про алкорекорди та розповів про свій стиль

П'ятниця, 20 вересня 2013, 16:11

Лідер гурту "ВВ", а віднедавна ще й ресторатор та дизайнер Олег Скрипка розповів, навіщо випускає збиткові платівки, як виховує дітей та у що планує одягти українських чоловіків.

Та спершу співак згадав про свої стосунки з алкоголем. Зокрема, у своєму райдері Олег завжди вказує пляшечку міцного напою.

"У ньому значиться пляшка віскі, а мій рекорд, який я не рекомендую вам повторювати, - це 24 келихи пива, який я встановив ще в студентські часи. Пиво ми тоді пили на Подолі, а жили у гуртожитках КПІ, доїхати додому після цього було дуже важко", - розповів Скрипка в інтерв'ю "Вести.ua".

Олег завжди просить у гримерку пляшку віскі

Як відомо, навесні цього року музикант відкрив власний ресторан у столиці. Однак годувати людей Олегові виявилося замало, й він подався ще у дизайнери одягу та у жовтні представить першу колекцію.

А поки що він розповів, чому й навіщо йому це потрібно.

"Весь час, скільки я перебуваю на сцені, а це 26 років, я сам собі був модельєром. Тому накопичилася купа напрацювань та ідей. До того ж я чув, як комусь говорили: "О, ти одягнув сорочку в стилі Скрипки". Тоді я почав замислюватися, невже у мене є свій стиль? Ось і зважився", - почав розповідати Скрипка.

Срипка тепер і рестортор, і дизайнер. Може, ще фотографом стане?

Щоправда, моделі одягу лідер "ВВ" розробляє не сам, а з допомогою іншого дизайнера.

"Але це не широко відомий дизайнер, нас познайомили спільні друзі, і він зшив на моє замовлення дві сорочки. Мені сподобалося, і я запропонував йому співпрацювати. Виглядає це так: я розповідаю йому свої ідеї, потім він все це малює і робить 3D-графіку, а потім все шиється", - пояснив співак.

За словами Олега, у колекції буде поєднано етно-стиль і хіпі.

"А головна ідея - це показати, що яскраві кольори можуть бути і в чоловічому одязі. Так що одягну українців в червоні, зелені і жовті сорочки і штани", - зауважив він.

Співак планує вдягти українських чоловіків у яскраве

Скрипка зізнався, що дружина Наталя у створенні колекції йому не допомагає, бо зайнята вихованням дітей - 8-річного Романа, 5-річного Устима, 3-річної Лесі та майже 1-річної Зоряни.

"У нас четверо дітей. Так що дружина займається виключно їх вихованням. А на інше у неї просто немає часу", - додав Олег.

Сам співак так само намагається приділяти увагу вихованню своїх нащадків. Щоправда, дітям дозволяє не все:

"Вседозволеності немає, але і суворого режиму теж. Дитину потрібно просто направляти і не забороняти. Як у східних єдиноборствах - перемикаючи його увагу, ти спрямовуєш енергію. Якщо вони бавляться, значить - їм нікуди її дівати. Тому мої діти їздять на конях, займаються бойовими мистецтвами, плаванням, малюванням і музикою".

Багатодітний батько Скрипка виховує дітей не суворими методами

За словами Скрипки, діти пробують грати на усіх музичних інструментах, які є вдома.

"В результаті щось ламається і рветься. Це ж діти", - зауважив він.

Наостанок Олег пояснив, навіщо він та його гурт "ВВ" випускають диски, якщо це стало збитковим.

"Стосовно "ВВ" так було завжди. Випуск альбомів був збитковим, але, завдяки піратам, про нас все знали. Але ми робимо це, бо написані пісні все одно треба випускати", - сказав співак.

Тож новий альбом Скрипка планує випускати на платівці, як подарунковий варіант.

Фото з "Facebook" Олега Скрипки


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів